Ogłoszenia duszpasterskie  – XVIII  Niedziela Zwykła – Święto Przemienienie Pańskie

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie, a ks. Przemek w Mińsku Mazowieckim, powierzajmy naszych kapłanów i ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
  2. We wtorek wspominamy św. Dominka, prezbitera, o godz. 18.00 Msza Święta kółka rodzinnego pod Jego patronatem. Po komunii zawierzymy całą wspólnotę. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W środę wspominamy św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennice, patronkę Europy. W czwartek wspominamy w liturgii św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  4. W piątek 11 sierpnia wspominamy w liturgii św. Klarę, dziewice, o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego pod Jej patronatem, po komunii zawierzymy całą wspólnotę Maryi.
  5. Za tydzień przeżywamy 13 dzień fatimski o godz. 17.00 zapraszamy na 62 drogę różańcową, rozpoczniemy modlitwy w kaplicy i wpiszemy się na początku do księgi pamiątkowej drogę różańcową zakończymy Eucharystią o godz. 19.00 i Apelem Jasnogórskim.
  6. Po niedzieli zapraszamy rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wrześniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –1800zł.Serdeczne Bóg zapłać.
  8. W ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy za transport materiałów elewacyjnych 50 000zł., zapłaciliśmy za ubiegły miesiąc lipiec za wypożyczenie rusztowań 6800zł., Zostały zamontowane barierki na klatce schodowej, czekamy na zamówione szkło i po 15 sierpnia będzie montowana balustrada na chórze. Od ulicy Piechockiej na plebanii został  położony tynk sylikonowy, z obróbką blacharską na dachu i parapetami, po niedzieli ekipa pracowników przygotowuje ścianę od drugiej strony plebanii.
  9. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, a tym którzy mają zamiar wyjechać na urlop, miłego i spokojnego wypoczynku.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97