XXVI Niedziela Zwykła – Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Pompejańskiej

 1. Dzisiaj przeżywamy odpust parafialny ku czci naszej patronki Matki Bożej Pompejańskiej, uroczysta Msza Święta odpustowa odbędzie się o godz. 12.30, po Eucharystii zapraszamy na przygotowany przez parafian grill, loterię fantową, różne smakołyki. Z serca wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, asyście liturgicznej ołtarza, braciom totus tuus i wspólnotom różańcowym.
 2. Zachęcamy wszystkich od uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym przez cały październik w niedzielę o godz. 18.30 w dzień powszedni o godz. 17.30, dzieci będą otrzymywać obrazki, przypominamy o uczestnictwie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Intencja dla kół różańcowych na miesiąc październik, w modlitwie powierzajmy zaplanowane prace w naszym kościele i pracowników
 3. Jutro wspominamy Aniołów Stróżów, w środę 4 października o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Franciszka z Asyżu, po komunii zawierzymy Maryi wspólnotę różańcową, w czwartek o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka stanowego pod wezwaniem św. Faustyny, po Eucharystii adoracja z modlitwą uwielbienia.
 4. W pierwszy piątek miesiąca od Mszy Świętej porannej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 9.00 nawiedzimy naszych chorych, od godz. 17.15 spowiedź pierwszo piątkowa i Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
 5. W piątek 6 października w sanktuarium NMP Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach o godz. 21.00 Mszą Świętą rozpocznie się VII nocna droga różańcowa ekstremalna, trasa liczy 23 km w tym roku przebiega przez parafie archidiecezji warszawskiej, Msza Święta dziękczynna dla pielgrzymów w sobotę o godz. 8.00 w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i uczestniczenia w tej drodze różańcowej.
 6. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi po Eucharystii rozpocznie się wieczernik pompejański, po komunii przejdziemy procesyjnie z Obrazem Matki Bożej Pompejańskiej, modlitwy zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 7. W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na Dom Świętej Siostry Faustyny. W przyszłą niedzielę Dom Instytutu Prymasa Wyszyńskiego na Choszczówce zaprasza na 13.30 na Piknik i spotkanie ze świadkami życia Bł Stefana Wyszyńskiego.
 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2300 zł, os. Wojskowe 300zł., Modlińska 65,67 – 290zł., ul. Modlińska 125A, Trakt Nadwiślański 4 – 220zł., ul. Obrazkowa i Życzliwa – 590zł., ul. Konwaliowa 210zl., Modlińska 125,129 – 410zł., Modlińska 65, 67 – 290zł., os. Myśliborska 42 – 210zł., ul. Płużnicka 2A,B i Modlińska 39 – 420zł., serdecznie Bóg zapłać. Prace elewacyjne cały czas są kontynuowane od stronu ulicy Piechockiej, duża cześć rusztowań została rozebrana, są wykonywane prace przy układaniu płyt marmurowych w kościele, jak również są prowadzone prace montażowe lamp w plebanii i głównym wejściu kościoła.
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Aniołowie są przy nas – kim są i jaką pełnią rolę aniołowie. Święty nie tylko od ekologii – zachwyt nad kwiatami i troska o najmniejsze zwierzęta to najczęściej spotykany wizerunek św. Franciszka. Jaki był kontekst i znaczenie papieskiej podróży do Marsylii.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXV  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Królewiec koło Mińska Mazowieckiego, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
 2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do Bł Bartola Longo z ucałowaniem Relikwii.
 3. W środę wspominamy św. Wincentego a Paulo, prezbitera, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek Świętujemy Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie na Pradze.
 5. W niedzielę przeżywamy w naszej parafii odpust parafialny dla dzieci czekają atrakcje i loteria fantowa, o godz. 11.00 na Mszy Świętej poświęcimy różańce i rozdamy dzieciom komunijnym oraz wszystkim pozostałym które będą uczestniczyły w nabożeństwach, w niedzielę zapraszamy wszystkich na godz. 18.30 a w dzień powszedni o godz. 17.30 dzieci będą otrzymywać obrazki, na zakończenie miesiąca tradycyjnie dla najlepszych będą przygotowane nagrody. Nowenna pompejańska będzie w październiku rozpoczynała się o godz.16.30. Suma Odpustowa będzie o godz. 12.30, przewodniczył będzie ks. Prałat Stanisław Markowski, liczymy na wszystkie wspólnoty by pomogły w przygotowaniach w liturgii i w przygotowaniach odpustowej agapy przy naszej kaplicy, osoby które zadeklarowały się przy zrobieniu ciast, prośba o przyniesienie pod namiot od godz. 8.30.  
 6. W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na Dom Świętej Siostry Faustyny. W przyszłą niedzielę Dom Instytutu Prymasa Wyszyńskiego na Choszczówce zaprasza na 13.30 na Piknik i spotkanie ze świadkami życia Bł Stefana Wyszyńskiego. Intencja dla kół różańcowych na miesiąc październik, w modlitwie powierzajmy zaplanowane prace w naszym kościele i pracowników.
 7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2300 zł, ul. Kasztanowa 400zł., os. Ku Rzece – 500zł., Myśliborska 1 – 250zł., os. Myśliborska 72 – 430zł., os. Myśliborska 70, 70A,B – 950zł., os. Myśliborska 18, Szczupacza 11 – 250zł., p. Mieczysław z ul. Płużnickiej – 5000zł.,
 8. Prace przy elewacji cały czas trwają w przyszłym tygodniu naciągamy tynk sylikonowy, założone są gniazda połączeń odgromówki, kontynuujemy prace przy układaniu marmuru w kościele i schodach na chór. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Migracja i prawa człowieka, Europa nie jest w stanie przyjąć wszystkich z ok 1,5 miliarda ludzi, którzy chcą tutaj przybyć. Pomoc na miejscu jest o wiele tańsza niż przyjmowanie migrantów – tłumaczy ks. Prof. Waldemar Cisło.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIV  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Stary Waliszew diecezja łowicka, a ks. Proboszcz w parafii Pomiechówku diecezja płocka, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni. Dziękujemy lektorom, ministrantom, bielankom i scholce parafialnej za uczestniczenie we wczorajszym zjeździe służby liturgicznej w naszym Seminarium na Tarchominie, dziękujemy za opiekę ks. Mariuszowi, p. Magdzie organistce i rodzicom. Bóg zapłać.
 2. Jutro przeżywamy Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski, o godz. 18.00 Msza Święta kółka rodzinnego pod Jego patronatem, po komunii świętej zawierzymy wspólnotę różańcową.
 3. W czwartek wspominamy św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, po Mszy Świętej adoracja z modlitwa uwielbienia.
 4. W piątek wspominamy św. Ojca Pio, prezbitera o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka stanowego pod Jego wezwaniem, po komunii świętej zawierzymy całą wspólnotę i będzie ucałowanie Relikwii, po Mszy Świętej wspólnota odda się w modlitwie św. Ojcu Pio.
 5. W sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w dniach od 22 – 24 września odbędą się rekolekcje do wspólnot różańcowych, chętnych zapraszamy żeby zapisywali się i swoich zelatorów, zjazd wszystkich uczestników jest przewidywany na godz. 14.00, rozpoczniemy rekolekcje o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego, zakończenie w niedzielę o godz. 16.00.
 6. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu październiku prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 7. Pragniemy tak jak w ubiegłym roku zrobić w czasie niedzieli odpustowej 1 października Loterię fantową dla dzieci, prosimy o przyniesienie do kancelarii lub zakrystii dobre nie używane rzeczy, które mogły by być przydatne na zrobienie fantów, prosimy o przyniesienie do piątku włącznie.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3100 zł., Serdeczne Bóg zapłać. Wznawiamy po 20 września w poszczególnych Osiedlach, ulicach zbiórkę na dalsze zaplanowane prace przy budowie naszej świątyni, prosimy wszystkich łączników o pomoc przy zbieraniu ofiar.
 9. Kontynuujemy cały czas prace elewacyjne, w ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy za IV transport materiałów 22 000 zł, za przywiezienie tynku sylikonowego zapłaciliśmy 13 000zł., trwają prace przy zakładaniu rur od deszczówki jak również zakładaniu odgromówki od strony plebanii.
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak nie dać się zmanipulować? Beatyfikacja rodziny Ulmów w Markowej była wyjątkowym i historycznym wydarzeniem.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIII  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Matki Bożej Anielskie w Warszawie Radości, a ks. Proboszcz w parafii św. Trójcy w Kobyłce, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni. Taca dzisiejsza przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie w Markowej odbędzie się Beatyfikacja Rodziny Ulmów, po Mszy ministranci będą rozdawać obrazki ze specjalną modlitwą.
 2. Wczoraj o godz.18.00 Mszą Święta dziękczynną zakończyliśmy tygodniowe Jerycho Różańcowe, dziękujemy wszystkim grupom z naszej parafii za wielkie zaangażowanie, trud i poświęcenie czasu. Był to szczególny czas łaski wierzymy mocno że zaowocuje w naszych sercach i rodzinach. Jeszcze raz wszystkim z serca dziękujemy, Bóg zapłać.
 3. Jutro na Msze Świętą zapraszamy na młodzież klas 8 na pierwsze spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania. We wtorek wspominamy Najświętszego Imienia Maryi.
 4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, jest to również Dzień Fatimski, po Mszy wychodzimy na kolejną 63 drogę różańcową na nasze wały, tradycyjnie zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 5. W czwartek 14 września przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
 6. W piątek wspominamy w liturgii Najświętszą Maryi Panny Bolesnej.
 7. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów, lektorów, bielanek i scholanek, wszystkie grupy najmłodsze z naszej parafii wybierają się na diecezjalny zjazd służby liturgicznej do naszego Seminarium na Tarchomin wraz z ks. Mariuszem i p. Magdą naszą organistka. Prosimy rodziców o pomoc w organizacji w dowiezieniu na miejsce.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3700 zł., ul. Konwaliowa 210zl., Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Trwają cały czas prace elewacyjne od strony naszej kaplicy, został położony tynk sylikonowy, po niedzieli rozpoczynamy prace z drugiej strony plebanii, w ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy 30 000 zł za sprzęt nagłaśniający do kościoła, za materiały zapłaciliśmy 4300zł. W przyszłym tygodniu zaczynamy prace przy układaniu płyty marmurowej na chórze, rozpoczniemy również prace przy odgromieniu kościoła i zamontujemy rurę od deszczówki przy głównym wejściu.
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Więcej niż Samarytanie: Jakie znaczenie ma dla nas to, że na ołtarze zostaje wyniesiona cała rodzina, włącznie z dziećmi? Czy jest to świętość każdego z osobna. Wotum za zwycięstwo Wiedeńskie – Kościół Najświętszego Imienia Maryi w Rzymie upamiętnia odsiecz wiedeńską. Przypada właśnie 340 rocznica tej bitwy.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIII  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Matki Bożej Anielskie w Warszawie Radości, a ks. Proboszcz w parafii św. Trójcy w Kobyłce, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni. Taca dzisiejsza przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie w Markowej odbędzie się Beatyfikacja Rodziny Ulmów, po Mszy ministranci będą rozdawać obrazki ze specjalną modlitwą.
 2. Wczoraj o godz.18.00 Mszą Święta dziękczynną zakończyliśmy tygodniowe Jerycho Różańcowe, dziękujemy wszystkim grupom z naszej parafii za wielkie zaangażowanie, trud i poświęcenie czasu. Był to szczególny czas łaski wierzymy mocno że zaowocuje w naszych sercach i rodzinach. Jeszcze raz wszystkim z serca dziękujemy, Bóg zapłać.
 3. Jutro na Msze Świętą zapraszamy na młodzież klas 8 na pierwsze spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania. We wtorek wspominamy Najświętszego Imienia Maryi.
 4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, jest to również Dzień Fatimski, po Mszy wychodzimy na kolejną 63 drogę różańcową na nasze wały, tradycyjnie zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 5. W czwartek 14 września przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
 6. W piątek wspominamy w liturgii Najświętszą Maryi Panny Bolesnej.
 7. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów, lektorów, bielanek i scholanek, wszystkie grupy najmłodsze z naszej parafii wybierają się na diecezjalny zjazd służby liturgicznej do naszego Seminarium na Tarchomin wraz z ks. Mariuszem i p. Magdą naszą organistka. Prosimy rodziców o pomoc w organizacji w dowiezieniu na miejsce.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3700 zł., ul. Konwaliowa 210zl., Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Trwają cały czas prace elewacyjne od strony naszej kaplicy, został położony tynk sylikonowy, po niedzieli rozpoczynamy prace z drugiej strony plebanii, w ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy 30 000 zł za sprzęt nagłaśniający do kościoła, za materiały zapłaciliśmy 4300zł. W przyszłym tygodniu zaczynamy prace przy układaniu płyty marmurowej na chórze, rozpoczniemy również prace przy odgromieniu kościoła i zamontujemy rurę od deszczówki przy głównym wejściu.
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Więcej niż Samarytanie: Jakie znaczenie ma dla nas to, że na ołtarze zostaje wyniesiona cała rodzina, włącznie z dziećmi? Czy jest to świętość każdego z osobna. Wotum za zwycięstwo Wiedeńskie – Kościół Najświętszego Imienia Maryi w Rzymie upamiętnia odsiecz wiedeńską. Przypada właśnie 340 rocznica tej bitwy.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXII  Niedziela Zwykła  – Jerycho Różańcowe

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Leszczydole koło Wyszkowa, a ks. Przemek w parafii św. Antoniego w Lucynowie, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni. Intencja na miesiąc wrzesień dla członków żywego różańca, o potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, wychowawców, katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny oraz o owoce Jerycha różańcowego.
 2. Trwamy w modlitewnym Jerychu Różańcowym, przypominamy i zachęcamy do uczestnictwa, dodatkowa Msza Święta o godz. 21.00 połączona z Apelem Jasnogórskim w intencjach które będą zapisywane na kartkach, będą odczytywane podczas Mszy Świętej. Można włączyć się o godz. 15.00 w godzinie Miłosierdzia, czy też w nocne godziny szczególnie o godz. 3.00 kiedy będziemy rozważać Drogę Krzyżową. Jerycho zakończymy w sobotę 9 września o godz. 18.00 Dziękczynną Mszą Świętą. Jeszcze raz wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów na Msze Świętą o godz. 8.00 w której powierzymy intencje wszystkich uczniów, wychowawców i dyrekcje naszych szkół i przedszkoli.
 4. We wtorek 5 września patronalne Święto Świętej Matki Teresy z Kalkuty o godz. 18.00 Msza Święta i zawierzenie wspólnoty stanowego kółka.
 5. W piątek 8 września przeżywamy Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 18.00 i 21.00.
 6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.
 7. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wrześniu i październiku, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych. W przyszła niedzielę o godz. 11.00 na Mszy Świętej dziecięcej będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, po Mszy dziecięcej odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci klas III komunijnych, w czasie spotkania omówimy najważniejsze sprawy związane z komunią, rozdamy dzieciom indeksy. Komunia ze szkoły z Myśliborskiej będzie w przyszłym roku 11 maja w sobotę o godz. 10.00 a ze szkoły z Płużnickiej 18 maja w sobotę o g.10.00. Spotkanie jest obowiązkowe prosimy rodziców o wypełnienie deklaracji i doręczenie w szkole swoim katechetom. Rocznice komunii świętej czwartych klas odbędą się 20 maja w sobotę o godz. 10.00.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –3000 zł., ul. Życzliwa i Obrazkowa 550zł, Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Prace elewacyjne cały czas są kontynuowane od strony naszej kaplicy, jest również układana obróbka blacharska na dachu, położone zostały płytki przed jednym i drugim wejściem do plebanii, przywiezione zostały parapety które będą w przyszłym tygodniu montowane od strony Myśliborskiej, będą również zakładane przed tynkiem bonie architektoniczne, za III ratę dzierżawy rusztowań za miesiąc sierpień zapłaciliśmy w ubiegłym tygodniu 8700zł.,za materiały i montowanie balustrad na klatce schodowej zapłaciliśmy 13 000zł., czekamy jeszcze na balustrady ze szkłem na chór za dwa tygodnie będą montowane. Ekipa elektryków montuje lampy w kościele. Zamówione są balustrady na balkonach jak też pochwyty zabezpieczające okna otwierane od pomieszczeń plebanii, jest ich do założenia 15 to kolejny koszt który trzeba zrobić dla bezpieczeństwa. Moi drodzy zawierzajmy Maryi trwające prace przy budowie naszej świątyni, szczególnie w czasie trwającego modlitewnego Jerycha i prośmy pokornie o ofiarodawców i darczyńców tak bardzo potrzebnych na wykończenie naszego kościoła i plebanii.  
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Okoliczności zbrodni na rodzinie Ulmów i chronionych przez nich Żydów w Markowej oraz dalsze losy ich katów opisuje Irena Świerdzewska, Poruszająca historia rodzeństwa, która mimo rozdzielenia w domach dziecka i w rodzinach adopcyjnych odnalazło się po latach opisuje Barbara Wiśniewska.

Ogłoszenia duszpasterskie  – XXI  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Kutnie, , powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
 2. W poniedziałek wspominamy św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspominamy Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy.
 3. W piątek po Mszy Świętej porannej z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy na całodzienną adoracje Najświętszego Sakramentu, od godz. 8.30 nawiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną, a od godz. 17.15 zapraszamy na spowiedź, o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
 4. W sobotę 2 września na godz. 9.00 zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie ministrantów i lektorów, a o godz. 10.00 bielanki i scholę parafialną.
 5. W tym dniu od godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe w naszej parafii, które potrwa do kolejnej soboty 9 września, dodatkowa Msza Święta Apelowa będzie o godz. 21.00, tradycyjnie intencje jerychowe będzie można zapisać na kartach, będą wyczytywane podczas apelowej Mszy Świętej. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w tę wyjątkową całodobową modlitwę. Zachęcamy się przy wyjściu z kaplicy do zapisów na konkretną godzinę. Jerycho potrwa przez cały tydzień, będziemy modlić za wszystkie rodziny naszej parafii, jak też w szczególnych intencjach polecanych. Zarezerwujmy choć jedną godzinę w dzień lub w nocy.
 6. W pierwsza niedziele miesiąca o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kaplicy, intencja dla członków żywego różańca, o potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, wychowawców, katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny oraz o owoce Jerych różańcowego.
 7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2100 zł. osoba bezimienna 20 000zł., Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Trwają prace elewacyjne od strony kaplicy, kołkowanie ścian, po niedzieli będziemy naciągać siatkę i nakładać pierwszy podkładowy tynk. Zostały położone płytki na trzech balkonach i obróbki blacharskie. Rozpoczęliśmy zakładanie lamp w kościele, i wykonywane są prace przy odgromieniu budynku.
 9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Porządkowanie życia – co zrobić, żeby po wakacyjnym odpoczynku natychmiast nie popaść w zmęczenie? Co dalej z Opus Dei? Na ile ostatnie decyzje papieża Franciszka wpływają na działalność tej organizacji kościelnej. Pielgrzymka do maleńkiego Kościoła, sytuację Kościoła w Mongolii, liczącego zaledwie ok 1500 wiernych, których niebawem odwiedzi papież Franciszek, opisuje Piotr Kościński.
 10. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, a tym którzy mają zamiar wyjechać na ostatni tydzień wakacji, życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97