Ogłoszenia duszpasterskie  – II  Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej są zbierane ofiary do puszki na pomoc Ukrainie z inicjatywy Episkopatu Polski. Jutro 26 lutego Msza Święta w intencjach zanoszonych do Bł Bartola Longo naszego patrona parafii.
 2. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy porannej rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 9.00 nawiedzimy naszych chorych, od godz. 17.15 spowiedź pierwszo piątkowa i Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
 3. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i rozpoczniemy Wieczernik Pompejański.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych intencja na miesiąc marzec: Za nasza Ojczyznę, aby Maryja wprowadziła do naszych rodzin i środowisk pojednanie i wzajemne poszanowanie.
 5. Zachęcamy do uczestnictwa w piątek Drogi Krzyżowej o godz. 17.30, dziś o godz. 18.30 zapraszamy na Gorzkie Żale, przed wejściem przy krzyżu można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 6. W sobotę 9 marca jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Obór, zapisy w zakrystii wyjazd o godz. 6.00. W dniach o 4 do 11 lipca jest organizowana pielgrzymka do Francji, szczegółowy plan jest wywieszony przed wejściem do Kościoła w gablocie
 7. Za dwa tygodnie od 10 do 13 marca będziemy przeżywać w naszej wspólnocie Rekolekcje Wielkopostne, poprowadzi Misjonarz z Togo Ojciec Benua – Kombonianin, szczegółowy plan rekolekcji dzisiaj po Mszy Świętej ministranci będą rozdawać. .
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3400 zł, osoba bezimienna 25 000zl., Serdeczne Bóg zapłać. Os. Wojskowe 570zł., os. Modlińska 73 – 570zł., os. Ku Rzece – 650z,18Ał., ul. Życzliwa i Obrazkowa – 510zł., Myśliborska 18, Laurowa 37, Szczupacza 11 – 370zł., os. Modlińska 125 i 129 – 350zł., os. Myśliborska 72 – 210zł., os. Modlińska 65,67,71 – 320zł., os. Myśliborska 70, 70A, 70B – 810zł., ul. Laurowa, Portowa, Leszczynowa i Portowa 17 – 500zl., ul Płużnicka 300zł., Bóg zapłać
 9. Zamontowane zostały hydranty, podłączona została kolejna studzienka kanalizacyjna, w plebanii do wtorku zakończymy prace przy białym montażu, zakończone zostały prace elektryczne na drugim piętrze. Rozpoczniemy prace przy utwardzaniu i przygotowaniu terenu pod kostkę od strony Piechockiej.
 10. Po Mszy Świętej pragniemy przeprowadzić akcje zebrania podpisów do Skarbu Państwa i Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy na działce pod drugiej stronie ulicy Myśliborskiej na stworzenie parkingu i zrobienie pasów dla pieszych, jeżeli uda nam się zebrać sporo podpisów i poprzeć ten wniosek o wystąpienie zgody, może uda się nam o pozwolenie, zatem moi drodzy prośba jest do was o złożenie podpisów, akcje przeprowadzą parafianie. Parking będzie również przed kościołem, na początku musimy dokończyć chodnik wokół kościoła, dopiero później utwardzimy krusztem kamiennym, żeby wyrównać teren i przygotować pod miejsca parkingowe, przy kościele, priorytetem jest na razie plebania, w której jeszcze jest sporo pracy i związanych z tym wydatków.   
 11. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak rozpoznać kryzys u dzieci? Dlaczego młodzi targają się na życie? Depresje i próby samobójcze w grupie seniorów. O sytuacji na Ukrainie dwa lata od rosyjskiej agresji i o cudach doświadczanych przez żołnierzy.

Ogłoszenia duszpasterskie  – I  Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Zakroczym, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach w Świątyni. Dziękuje wspólnocie różańcowej, barciom totus tuus, asyście liturgicznej ołtarza, naszemu chórowi za przygotowanie liturgii podczas której został poświęcony Obraz Miłosierdzia Bożego przez bp Jacka. Bóg zapłać za troskę i okazaną pomoc.
 2. W czwartek jest Święto Katedry św. Piotra Apostoła, w piątek 23 lutego o godz. 18.00 Msza Święty w intencji wspólnoty Ojca Pio, po komunii ucałowanie Relikwii i wspólne modlitwy.
 3. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.30 na Gorzkie Żale, przed wejściem przy krzyżu można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. W sobotę 9 marca jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Obór, zapisy w zakrystii wyjazd o godz. 6.00 rano z przed Kościoła. W dniach o 4 do 11 lipca jest organizowana pielgrzymka do Francji, zwiedzimy sanktuarium w Lourdes, LaSalet, Ars, św. Bernardetty Subiru, św. Katarzyny Labore, zapisy w zakrystii do 29 lutego, szczegółowy plan jest wywieszony przed wejściem do Kościoła w gablocie, te miejsca warto nawiedzić i zachęcamy do pielgrzymowania.
 5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3700 zł, Serdeczne Bóg zapłać. Po 20 lutym łącznicy będą zbierać ofiary w poszczególnych Osiedlach i ulicach na dalsze przeznaczone prace, prosimy osoby które zadeklarowały się do comiesięcznych składek o regularne wpłacanie na konto, tym osobom które systematycznie nas wspierają bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Mamy do spłacenia ponad 100 tysięcy długu, liczymy w dalszym ciągu o wsparcie, prace intensywnie trwają w podziemiach naszej świątyni, a pracują trzy ekipy pracowników, których na bieżącą wypłacamy za wykonaną parce. Także proszę was o pełne zaangażowanie, na rynku ceny poszły bardzo mocno do góry, każde zamówienie materiałów na dalsze wykończenie prac jest niebywałym wezwaniem, a mamy do wykonania nie jedno pomieszczenie, a wykończenie jest bardzo wymagające jedno z drugim się łączy.
 6. W ubiegłym tygodniu zostały przywiezione cztery kręgi betonowe zapłaciliśmy 4000zł., wykonane zostały prace przy podniesieniu i porządkowaniu terenu przed kościołem za koparkę i wywrotkę przy nawożeniu piasku zapłaciliśmy 2400zł.. Zostały w czwartek wykonywane prace kanalizacyjne na zewnątrz przy studzienkach zapłaciliśmy 4200zł., Drzwi od Piechockiej są tymczasowo zamknięte do momentu zakończenia prac podłączenia studzienek. Hydraulicy wykonali prace przy hydrancie w kościele, został do podłączenia jeszcze na chórze i dwa w dolnym kościele, została zamontowana w piwnicy centrala do wentylacji, ale to dopiero jedna z trzech przeznaczonych na cały obiekt. Przy białym montażu, zostały zrobione trzy łazienki z całym wyposażeniem, pozostało nam do montowania jeszcze cztery i jedna duża z trzema wejściami dla grup parafialnych w dolnym kościele ale to już w trzecim etapie prac jak zamkniemy plebanie.  
 7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Post dla Życia, pościmy by zrobić miejsce Bogu. Czy Bóg potrzebuje naszej modlitwy, a co kiedy my nie czujemy takiej potrzeby. Co proponuje współczesny ateizm w miejsce wiary.

Ogłoszenia duszpasterskie  – VI  Niedziela Zwykła – Dzień Chorych

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu, ks. Przemek w par. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach Świątyni. Dzisiaj po Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszki na chorych objętą opieką Caritas naszej Diecezji.
 2. Dzisiaj o godz. 12.30 zawierzymy nowe Kółko rodzinne Bł Kard Stefana Wyszyńskiego, o godz. 19.00 ks. Bp Jacek Grzybowski poświęci w naszej Świątyni nowy Obraz Miłosierdzia Bożego.
 3. We wtorek 13 lutego dzień fatimski zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na kolejną 68 drogę różańcową, zakończymy tradycyjnie w naszej Świątyni Apelem Jasnogórskim.
 4. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post, obowiązuje w tym dniu post ścisły, jest to czas umartwienia, pokuty i różnych postanowień, zapraszamy w środę na Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 16.30 Msza Święta dla dzieci, 18.00, 19.30, można wpisać się do księgi postanowień jest wyłożona na stoliku przy wyjściu. Nowenna Pompejańska będzie odmawiana w tym dniu po Mszy Świętej porannej.
 5. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 17.30 dzieci będą otrzymywały obrazki, zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i rozważania Męki Pańskiej. Pragnę podziękować kolejnej grupie za posprzątanie w piątek naszej Świątyni. Bóg wielki zapłać.
 6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2500 zł, ul. Myśliborska – 300zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prowadzone są w podziemiach naszej Świątyni prace wentylacyjne, kanalizacyjne, hydrauliczne, elektryczne i przy białym montażu w łazienkach. W ubiegłym tygodniu ekipa od balustrad zamontowała w 16 oknach poręcze zabezpieczające, zapłaciliśmy wraz z robocizną 17700zł. W ubiegły tygodniu przywiezione zostały kolejne materiały: kręgi betonowe pokrywy, rury i elementy montażowe do instalacji wodnych kanalizacji, hydrauliki, rury kanałowe, izolacja do wentylacji, wraz z robocizną mamy do zapłaty 118 660zl., pierwsza rata została wpłacona, kolejne musimy uregulować do końca kwietnia.
 7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak towarzyszyć chorym? Drugie życie – historie, którzy przeszli przeszczep narządów i urodzili się na nowo. Dlaczego warto modlić się o trzeźwość? Mówi bp Tadeusz Bronakowski.

Ogłoszenia duszpasterskie  – V Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Wincentego a Paulo na Bródnie, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach Świątyni. W przyszłą niedzielę jest zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
 2. Jutro wspominamy w liturgii św. Agatę dziewice i męczennicę.
 3. W środę 7 lutego są imienny naszego Pasterza Diecezji Bp Romualda Kamińskiego, powierzajmy Jego posługę naszej modlitwie. Ze względu na słabą frekwencję adoracja uwielbienia będzie tylko w każdy pierwszy czwartek miesiąca.
 4. W sobotę o godz. 9.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów a o godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholkę parafialną.
 5. W przyszłą niedzielę 11 lutego o godz. 12.30 Msza Święta w intencji braci Totus Tuus, w czasie Eucharystii przyjmiemy nowe kółko rodzinne pod wezwaniem Bł Kardynał Stefana Wyszyńskiego, osoby które zapisały się ostatnio zapraszamy na zawierzenie i błogosławieństwo wspólnoty, po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Na wieczornej Mszy Świętej o godz. 19.00 ks. Bp Jacek Grzybowski dokona w naszej Świątyni poświęcenia Obrazu Miłosierdzia Bożego, który jest oryginałem namalowanym przez malarkę p. Beatę z Krakowa, darczyńcą jest ks. Prałat Ryszard Ladziński. W tym dniu wspominamy w liturgii Matkę Boża z Lourdes o godz. 9.30, podczas Mszy Świętej udzielimy sakramentu namaszczenia chorym.
 6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2000 zł, ul. Myśliborska 1 – 20zł. os. Myśliborska 44 – 250zł. ul. Leszczynowa, Portowa, Laurowa i Portowa 17 – 300zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prace kanalizacyjne, hydrauliczne, elektryczne cały czas trwają, za materiały zapłaciliśmy w ubiegłym tygodniu 18 000 zł., prowadzone są prace przy białym montażu w łazienkach.       
 7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak radzić sobie z lękiem? Czy lęk może być pożyteczny? Jak Go opanowywać? Pigułka dzień po bez recepty? Jak działa tzw. antykoncepcja awaryjna?

Ogłoszenia duszpasterskie  – IV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach w plebanii. Dziękujemy za dzisiejsze świadectwa o mocy modlitwy różańcowej grupie ewangelizacyjnej. Zachęcamy rodziny do podjęcia wspólnotowej modlitwy, we wspólnocie możemy wymodlić wiele łask.
 2. W środę wspominamy św. Jana Bosko, prezbitera, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na adoracje z modlitwą uwielbienia.
 3. W pierwszy piątek miesiąca przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromicznej, Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 po Mszy Świętej porannej rozpoczniemy całodzienną adoracje, od godz. 9.00 nawiedzimy naszych chorych od godz. 17.30 spowiedź pierwszopiatkowa. Na Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo świec. Jest to również dzień życia konsekrowanego taca przeznaczona w tym dniu na zakony klauzurowe. Przy wyjściu na stoliku są do nabycia świece gromnice.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy Świętej rozpoczniemy wieczernik pompejański.
 5. W pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, krótka adoracja i spotkanie formacyjne dla wspólnoty różańcowej, intencja na miesiąc luty: w intencji rodzin które przeżywają kryzys w małżeństwie oraz otaczamy w modlitwie ludzi chorych, cierpiących, bezdomnych i opuszczonych. W przyszłą niedziele zbiórka do puszki na chorych objętych opieką „Caritas”, naszej Diecezji. Zapraszamy po niedzieli do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lutym.
 6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3800 zł, ul Płużnicka 300zł., ul. Obrazkowa i Życzliwa 480zł.,Płuznicka 2,6, Myśliborska 39- 340zł., Myśliborska 72 – 160zl., Myśliborska 18, Laurowa 35,37, Szczupacza 11 – 730zl., os. Wojskowe – 250zł., os. Modlińska 73 – 500zl., ul. Modlińska 125 – 300zł., Są kontynuowane prace kanalizacyjne i hydrauliczne w podziemiach plebanii, zakończyliśmy w ubiegłym tygodniu układać panele podłogowe, rozpoczęliśmy prace w łazienkach przy białym montażu, za materiały elektryczne z robocizną zapłaciliśmy 9700zł.,  
 7. Zakończyliśmy w czwartek wizytę duszpasterską, dziękuje naszym kapłanom Mariuszowi i o Andrzejowi za kolędowanie. Parafia nasza stopniowo się powiększa jest nas blisko 6000 osób, liczba wzrosła o 400 osób, przyjęło nas w czasie kolędy 1200 rodzin, na cztery nowe bloki które w tym roku doszły, jest znaczny spadek, średnia wyszła – 33 % zebraliśmy w czasie kolędy na dalsze prace 91 600 zł., jest bardzo duża część mieszkań wynajmowanych, sporą rodzin przeprowadziło się do innych miejscowości, w zamian wprowadzają się rodziny które nie są związani z parafią, sporo jest z innego obrządku, najwięcej z Ukrainy, ogółem to 500 rodzin licząc również obcokrajowców z innych narodowości, 200 rodzin deklaruje się jako niewierzący, niepraktykujący, pojawiają się rodziny które przyjmowały kapłana, a zmieniły swoje poglądy i mówią, że nie są zainteresowani życiem Kościoła. Z ulic jednorodzinnych najlepiej wypadła ul. Życzliwa, Myśliborska, Konwaliowa, Przaśna 90%, z Osiedli 60% – Myśliborska 26, 45% blok Ku Rzece 7, Modlińska 73C i  Szczupacza 11, inne bloki i ulice poniżej 40%, najsłabsza frekwencja 15 % Płużnicka 2, 6, Myśliborska 42, 44, 62, 64, 70A i B, Laurowa 35,37, w blokach nowych Trakt Nadwiślański 4 i Myśliborska 72d przyjęło nas 10%, tam sporo rodzin szykuje mieszkania, przybyła nowa ulica Beksińskiego na której będą oddawane nowe mieszkania, przy tym Osiedlu wybudowane jest nowe Przedszkole i na ulicy Ku Rzece Żłobek. Dziękuje wszystkim rodzinom które nas przyjmowali za życzliwość, serdeczność i troskę o naszą parafię, dziękujemy za wszelkie rozmowy, świadectwa, za waszą postawę wiary, przyjazną i miłą  atmosferę. Ponad 30 rodzin zgłosiło wizytę w dodatkowym terminie to moi drodzy świadczy o wielkiej powadze i kulturze osobistej. Życzymy wam moi drodzy żebyście jeszcze bardziej otwierali się na życie duchowe naszej parafii.  Każdy z nas jest zaproszony by dawać świadectwo i żyć blisko Boga.   
 8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Okaleczona przez ideologię, dramatyczna historia Magdy która przeszła procedurę zmiany płci, Dzieci z okna – jak funkcjonują okna życia, co się dzieje potem z dziećmi?

Ogłoszenia duszpasterskie  – III Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii katedralnej św. Floriana na Pradze, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach w Kościele.
 2. Dzisiaj składamy najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom w dniu ich Święta, ogarniamy was wszystkich modlitwą i życzymy zdrowia, pokoju ducha i opieki Matki Bożej Pompejańskiej.
 3. We wtorek 23 stycznia zapraszamy na godz. 18.00 wspólnotę Ojca Pio, po Eucharystii ucałowanie Relikwii i spotkanie modlitewne.
 4. W czwartek jest Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w piątek wspominamy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 5. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na ostatnie spotkanie narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 6. Po niedzieli zapraszamy rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lutym. Prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 7. Wznawiamy po niedzieli zbiórki miesięczne na dalsze zaplanowane prace, łącznicy tradycyjnie po niedzieli będą zbierać ofiary w poszczególnych Osiedlach i ulicach.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3800 zł, Bóg wielki zapłać, w ubiegłym tygodniu została zamontowana konstrukcja sufitu w pomieszczeniu na drugim piętrze, która zamyka kanały wentylacyjne, kontynuujemy prace przy układaniu paneli podłogowych, zakładane są gniazdka elektryczne i lampy na pierwszym piętrze. Są prowadzone prace kanalizacyjne i hydrauliczne w podziemiach plebanii.  Za materiały wentylacyjne zapłaciliśmy w ubiegłym tygodniu 20 000 zł., za służebność na wodociąg zapłaciliśmy 1800zł.
 9. Dziękujemy rodzinom, które nas przyjmowały w ubiegłym tygodniu, za miłą atmosferę, oraz złożone ofiary na dalsze prace zaplanowane w plebanii, serdeczne Bóg zapłać.

 

Plan wizyty duszpasterskiej:  

22 stycznia  2024  – poniedziałek od 16.30 – ul. Beksińskiego

24 stycznia  2024  – środa od 16.30 – osoby które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana i zgłoszą swoje adresy w zakrystii

25 stycznia 2024 – czwartek od 16.30 – dodatkowy termin kolędy dla rodzin które nie mogły przyjąć kapłana.

W przyszłą niedzielę zrobimy podsumowanie wizyty duszpasterskiej, zobaczymy jaka była frekwencja w poszczególnych Osiedlach.

 

 1. W piątek wracamy do Mszy Świętych w tygodniu o godz. 18.00, w tym dniu odbędzie się nabożeństwo do Bł Bartola Longo i ucałowanie Relikwii,  nowenna pompejańska od piątku będzie się rozpoczynała o stałej godzinie 16.45. Od piątku kancelaria czynna od godz. 17.00 do 18.00.
 2. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Fundusz Kościelny, skąd się wziął – wyjaśnia ks. prof. Dariusz Walencik, Mija 150 lat od męczeńskiej śmierci unitów podlaskich.

Ogłoszenia duszpasterskie  – II Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest posługą w parafii Ostrówku, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach w plebanii. Dzisiaj o godz. 12.30 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów bierzmowania.
 2. W tym tygodniu rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
 3. W środę wspominamy św. Antoniego, opata, w sobotę przypada 6 rocznica ingresu naszego Pasterza Bp Romualda kamińskiego zawierzamy Jego pasterską posługę Opatrzności Bożej.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta patronalna kółka stanowego św. Agnieszki, po komunii zawierzymy cała wspólnotę Matce Bożej Pompejańskiej.
 5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4600 zł, Bóg wielki zapłać, w ubiegłym tygodniu wykonane zostały prace przy kanałach wentylacyjnych na drugim piętrze, zostały włożone między sufitem podwieszanym 16 kratek wentylacyjnych,   rozpoczęliśmy układać panele podłogowe w plebanii. Uregulowaliśmy koszty za materiały wentylacyjne  40 000 zł.,, została nam ostatnia rata w najbliższym czasie do zapłaty. Za materiały budowlane w ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy 13 000zł., przed głównym wejściem zawiesiliśmy nowe gabloty parafialne na ogłoszenia koszt 3000zł.,
 6. Dziękujemy rodzinom, które nas przyjmowały w ubiegłym tygodniu, za miłą atmosferę, oraz złożone ofiary na dalsze prace zaplanowane w plebanii, serdeczne Bóg zapłać.

 

Plan wizyty duszpasterskiej:  

15 stycznia  2024  – poniedziałek od 16.30 – u. Przaśna 18 klatka I i II

16 stycznia  2024  – wtorek od 16.30 – ul. Trakt Nadwiślański 4

17 stycznia 2024 – środa od 16.30 – ul. Trakt Nadwiślański 4A

18 stycznia 2024 – czwartek od 16.30 – ul. Trakt Nadwiślański 4B

19 stycznia 2024 – piątek od 16.30 – osoby które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana

20 stycznia 2024 – sobota od 9.30 – osoby które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana

 

 1. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Co sądzić o krytycznych głosach wobec Kościoła i Jego Pasterzy wyjaśnia o. Jacek Salij, Coraz częściej wizyty duszpasterskie odbywają się wyłącznie na zaproszenie. Czy to dobry kierunek? Odpowiada bp Szymon Stułkowski.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97