Ogłoszenia duszpasterskie  – VI Niedziela Wielkanocna

  1. Intencja dla kół różańcowych o potrzebne łaski dla dzieci komunijnych i rocznicowych oraz w intencji maturzystów i młodzieży rozeznających swoje powołanie. Do kancelarii po niedzieli zapraszamy rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  2. Zapraszamy przez cały miesiąc maj o godz. 17.30 na nabożeństwa majowe do kościoła, nowenna pompejańska będzie się rozpoczynała o godz. 16.15.
  3. Jutro przeżywamy Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. We wtorek o godz. 18.30 druga próba dzieci komunijnych ze szkoły z Myśliborskiej. W tym dniu o godz. 21.00 uroczystą Mszą Świętą rozpoczniemy nocne czuwanie, „noc cudów”., będziemy w modlitwie łączyć się duchowo z Pompejami, z racji pierwszego cudu który był 8 maja. Maryja wysłuchała modlitw dwunastoletniej dziewczyny i uzdrowiła z choroby epilepsji. Zapraszamy parafian i nasze grupy do nocnej adoracji, możemy moi drodzy wymodlić wiele łask, zachęcam do włączenia się w modlitewną adorację. O godz. 7.00 zapraszamy na Msze Święta dziękczynną na zakończenie adoracji, w modlitwie supliki zawierzymy parafie i wszystkie rodziny.
  4. W środę przeżywamy uroczystość Św. Stanisława Męczennika, Patrona Polski w tym dniu o godz. 18.00 poświęcimy nową figurę Błogosławionego Bartola Longo, ofiarodawcą jest pan Jan z Rembertowa, Bóg zapłać za ten dar dla parafii. O godz. 18.30 odbędzie się III próba dla dzieci komunijnych. W czwartek o godz. 18.30 będzie próba generalna.
  5. W piątek 10 maja od godz. 16.00 dzieci ze szkoły z Myśliborskiej będą przeżywać swoją pierwszą spowiedź, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do posprzątania i przygotowania kościoła na I pierwszą Komunie Świętą. W tym dniu przed Mszą Świętą wieczorną rozpoczniemy po nabożeństwie majowym nowennę do Ducha Świętego.
  6. W sobotę 11 maja o godz. 10.00 uroczysta Komunia Święta dzieci ze szkoły Przyjaciół Mazowsza, przystąpi w tym dniu 67 dzieci do I komunii świętej. Bracia totus tuus będą czuwać nad porządkiem parkingów przed kościołem i od ulicy Myśliborskiej. W tym dniu po Mszy Świętej wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na majówkę przy kapliczce na ulicę Myśliborską 82. Przezywamy w tym dniu uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne, o godz 9.30 dzieci komunijne rozpoczynają biały tydzień, w czasie Mszy Świętej odnowimy przyrzeczenia chrzcielne, dzieci przynoszą swoje chrzcielne świece.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3000 zł, Serdeczne Bóg zapłać. Za kable do podłączenia bednarek przy kostce chodnikowej zapłaciliśmy 3800zł.
  9. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Szczęść Boże.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97