Ogłoszenia duszpasterskie  – III Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Faustyny na Bródnie, ks. Mariusz w par. św. Rodzimy w Wyszkowie a ks. Przemek w par. Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie Miedzeszynie, powierzajmy naszych ofiarodawców, którzy wspierają nas w budowie naszej świątyni.
  2. We wtorek 16 kwietnia o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Bernardetty Subiru, po komunii zawierzymy całą wspólnotę.
  3. Po niedzieli rozpocznie się w poszczególnych Osiedlach kwietniowa zbiórka ofiar na zaplanowane prace przy naszym Kościele.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 na Msze Świętą zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, po Eucharystii obowiązkowe spotkanie formacyjne.
  5. Po Niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju, prosimy przynieść do kancelarii skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3100 zł, serdeczne Bóg zapłać. Za materiały i montaż zbiorników betonowych zapłaciliśmy 10550zł., za materiały hydrauliczne zapłaciliśmy 14000zł., za materiały elektryczne, wentylacyjne, tynkarskie i prace przy podłączeniu zbiorników zapłaciliśmy 29 000zł. Prace intensywnie cały czas trwają i w plebanii i na zewnątrz kościoła. Po niedzieli będziemy kontynuować prace przy układaniu kostki chodnikowej od strony Myśliborskiej i prace przy obróbce blacharskiej od wjazdu do garażu.  
  7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Sumienie: głos Boga? Czym jest sumienie i jak postępować kiedy ono błądzi. Jak pomóc dziecku w przeżyciu pierwszej spowiedzi świętej?
  8. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Szczęść Boże.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97