Ogłoszenia duszpasterskie  – IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś ks. Mariusz w par. św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim, powierzajmy naszych ofiarodawców, którzy wspierają nas w budowie naszej świątyni. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza w modlitwie powierzajmy kapłanów i módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty. Dzisiaj po Mszy o 12.30 spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  2. We wtorek 23 kwietnia jest uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, patrona Polski., o godz. 18.00 Msza Święta przed Relikwiami św. Ojca Pio, po Eucharystii zapraszamy wspólnotę na modlitwę.
  3. W środę 24 kwietnia po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.30 zapraszamy dzieci klas trzecich z rodzicami ze szkoły z Myśliborskiej na pierwsze spotkanie organizacyjne do komunii świętej. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy dzieci klas trzecich ze szkoły z Płużnickiej.
  4. W czwartek przeżywamy święto św. Marka Ewangelisty. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta zanoszona w intencjach do Bł Bartola Longo.
  5. W sobotę 27 kwietnia z naszej parafii o godz. 8.00 wyjeżdżamy na XIIZjazd Kół Różańcowych do Nowego Dworu Mazowieckiego parafii św. Piotra i Pawła, można zapisywać się i swoich zelatorów są wolne miejsca. Spotkanie różańcowe kończy się o 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego i wspólna agapą.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3900 zł, ul. Płużnicka 200zł., os. Ku Rzece – 400zł., os. Myśliborska 72 – 180zł., ul. Życzliwa i Obrazkowa – 460zl., os. Modlińska 125 i 129 – 370zł., os. Modlińska 73 – 470zł., os. Myśliborska 70 – 860zł., Serdeczne Bóg zapłać. W piątek zamontowaliśmy dwie kolejne studzienki kanalizacyjne, została nam na wtorek jeszcze jedna przy wjeździe do garażu, zamontowana została wyrzutnia wentylacyjna na dachu, jeszcze została do zrobienia obróbka blacharska. Za materiały do kostki zapłaciliśmy 6500zł., za materiały wentylacyjne 10000zł., za montaż i materiały na balustrady na schody do dolanego kościoła zapłaciliśmy 7000zł., Została ułożona kostka przy wejściu do kościoła tzw procesyjna, trwają od tygodnia prace przy równaniu terenu przed kościołem, po niedzieli zamawiamy kamień tłuczeń na parking. Prace są prowadzone w dolnym kościele elektryczne, ekipa od nagłośnienia w przyszłym tygodniu będzie montowała głośniki na zewnątrz. W dalszym ciągu potrzebujemy wsparcia, dziękuje wszystkim którzy nam pomagają finansowo, bez naszych zbiórek w parafii i tych wyjazdowych do innych parafii, nie dali byśmy rady kontynuować tak zaawansowanej inwestycji, przy takim rynku cenowym. Dziękuje dobremu Bogu, że i tak mimo różnych trudności, dajemy radę to wszystko prowadzić.
  7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Pasterz dobry, czyli jaki? Pod presją aborcji rozmowa z Markiem Jurkiem, Bezpieczeństwo na trzy procent rozmowa z Piotrem Kościńskim.
  8. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Szczęść Boże.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97