Ogłoszenia duszpasterskie  – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Dziękujemy serdecznie wspólnotom różańcowym, braciom totus tuus, wspólnocie Ojca Pio i Chórowi za dekoracje przy Ciemnicy i Grobie Pańskim, Bóg zapałać za wielką pomoc przy sprzątaniu kościoła. Dziękujemy wszystkim wspólnotom z naszej parafii za adorację przy Ciemnicy i Grobie Pańskim, dziękujemy chórowi, organistom Magdzie i Krzysztofowi, asyście liturgicznej, kościelnemu Adamowi za przygotowanie liturgii w Triduum Paschalnym, naszym kapłanom Mariuszowi i Zygmuntowi za przewodniczenie liturgii i posługę duszpasterską. Niech Jezus Zmartwychwstały udzieli każdemu szczególnych darów i łask.
 2. Jutro drugi dzień Świąt, Msze Święte tak jak w niedzielę, taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Msze Świętą z modlitwą uwielbienia.
 4. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odwiedzimy naszych chorych, ze względu na zaplanowany ślub o godz. 16.00, nowenna pompejańska z nowenną do Miłosierdzia Bożego będzie odmówiona po Mszy porannej. Adoracja będzie do godz. 15.00. Spowiedź pierwszopiatkowa od godz. 17.15 i Msza o godz. 18.00 wynagradzająca Sercu Pana Jezusa. Z racji Oktawy Wielkanocnej, w piątek można spożywać pokarmy mięsne.
 5. W sobotę o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczernik Pompejański i procesja z Obrazem Matki Bożej Pompejańskiej wokół Kościoła. Zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.
 6. Ogłoszenie dla rodziców dzieci komunijnych, 6 kwietnia w sobotę odbędzie się odbiór stroi komunijnych szkoła z Myśliborskiej w godz. 8.00 do 10.00, a szkoła z Płużnickiej w godzinach od 15.00 do 17.00.
 7. Organizujemy z parafii wyjazd wakacyjny dla dzieci do Rymanowa Zdrój od 24- 29 czerwca, koszt ok 1400zł., zapisy u ks. Mariusza w zakrystii.
 8. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych i po Mszy Świętej formacyjne spotkanie dla rodziców i dzieci, intencja na miesiąc kwiecień: o dobre i owocne przygotowanie dzieci do pierwszej komunii świętej. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta w Koronką do Bożego Miłosierdzia. Udziela się w tym dniu odpustu zupełnego wiernym którzy w tym dniu odmówią Koronkę w Kościele lub w Kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu. W tym dniu o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijnych ze szkoły Myśliborskiej i Płużnickiej, po Eucharystii odbędzie się spotkanie obowiązkowe odnośnie zaplanowanych komunii świętych. Taca w przyszłą niedziele jest przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
 9. Dnia 8 kwietnia w Święto Zwiastowania Pańskiego odbędzie się przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, zapisy u Animatorek Róż p. Teresy i Renaty, kontakt i szczegóły są umieszczone w gablocie.
 10. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3000 zł, os. Przaśna 16 i 18 – 270zl., Trakt Nadwiślański 4 – 90zl., os. Myśliborska 42 – 170zł., os. Modlińska 65, 71– 460zl., Bóg zapłać. W ubiegłym tygodniu w czwartek rozpoczęliśmy montaż wyrzutni wentylacyjnych łączących pion instalacyjny. Kontynuujemy układanie kostki, jeszcze przed ułożeniem po świętach będą wkopywane studzienki kanalizacyjne.
 11. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Zmartwychwstanie rodzi nadzieję, Coraz więcej pasażerów komunikacji miejskiej w Warszawie podczas podróży sięga po różaniec.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97