Ogłoszenia duszpasterskie  – Niedziela Miłosierdzia Bożego  

  1. Dziś ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Łukasza w Kępie Tarchomińskiej, powierzajmy naszych ofiarodawców, którzy wspierają nas w budowie naszej świątyni.
  2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na dodatkową Msze Świętą połączoną z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Taca w przyszłą niedziele jest przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
  3. Jutro o godz. 18.00 w Święto Zwiastowania Pańskiego odbędzie się przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. W sobotę o godz. 18.00 w dzień Fatimski zapraszamy czcicieli Matki Bożej, po Eucharystii wyruszymy na 70 drogę różańcową zakończymy w kościele Apelem Jasnogórskim.
  5. Po Niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju, prosimy przynieść do kancelarii skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych. Przy przypominamy rodziców dzieci komunijnych żeby dostarczyli do swoich katechetów metrykę chrztu, prosimy przynieść do 25 kwietnia.
  6. Po niedzieli14 kwietnia rozpocznie się w poszczególnych Osiedlach kwietniowa zbiórka ofiar na zaplanowane prace przy naszym Kościele.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2600 zł, ul. Modlińska 125A – 160zł., Rozpoczęliśmy montaż na dachu kubatury wentylacyjnej, która będzie łączyła cały poziom budynku plebanii, druga ekipa pracowników w piątek rozpoczęła montować balustrady na schodach do dolnego kościoła. Zostały zamówione na kolejne okna na parterze rolety, będą wykonane do końca kwietnia. Po niedzieli będziemy wykonywać prace przy kopaniu studzienek kanalizacyjnych z rozprowadzeniem rur do centrali pomp ciepła. Powierzmy te zaplanowane prace Panu Jezusowi Miłosiernemu.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Natura miłosierdzia – na czym w praktyce polega okazywanie miłosierdzia innym? Odpowiada bp Henryk Ciereszko, Co w nas gasi iskrę Bożego Miłosierdzia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97