Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi słowo Boże i zbiera ofiarę na kościół w par. św. Łucji w Rembertowie. We wtorek wspominamy św. Bernarda, opata i doktora kościoła.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek 22 sierpnia wspominamy Najświętszej Maryi Panny królowej, o godz. 18.00 zapraszam na Mszę Świętą wspólnotę Totus Tuus, po Eucharystii spotkanie formacyjne.
  4. W piętek Mszą Świętą rozpoczniemy modlitewne spotkanie wspólnoty św. Ojca Pio, po komunii ucałowanie Relikwii i spotkanie formacyjne. Po Mszy Świętej w piątek zapraszam rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wrześniu prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  5. W sobotę wspominamy w liturgii św. Bartłomieja, apostoła.
  6. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 1400zł., Serdeczne Bóg zapłać
  7. Zapisujemy na pielgrzymkę autokarową do Lichenia 12 września w sobotę, wyjazd o 5.00 rano, koszt 70 zł, zapisy w zakrystii, zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.
  8. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać:  zachęcamy do przeczytania artykułu – Stańmy pod krzyżem, o inicjatywie modlitwy Polska po krzyżem., Dzieje wileńskiego kościoła, w którym Msze Święte do dzisiaj sprawowane są tylko po polsku, Czy grozi nam brak wody? Poziom wody Wisły w Warszawie to zaledwie 35 cm., o działaniach które mają nas uchronić przed katastrofą.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97