Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

  1. Jutro wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  2. W środę Najświętszej Maryi Panny Królowej, w piątek wspominamy św. Bartłomieja apostoła.
  3. W piątek 24 sierpnia po Mszy Świętej wieczornej zapraszam rodziny, które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wrześniu. Proszę przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych
  4. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1200zł zł, z ul. Konwaliowej 270zł, Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. Od 2 września w niedzielę wprowadzamy w naszej parafii nową dodatkową Mszę Świętą tzw. sumę o godz. 12.30. Na tej Mszy Świętej będziemy chrzcić dzieci. W pierwszą niedzielę miesiąca będzie również ta Msza przeznaczona dla kół różańcowych i procesję wokół naszej kaplicy. Msza Święta o godz. 11.00 będzie przeznaczona dla młodych rodzin z dziećmi. Chcemy ją odciążyć i bardziej przygotowywać się liturgicznie i we wspólnym śpiewie.
  7. Witamy serdecznie nowego organistę p. Mateusza Gołębiewskiego. Życzymy mu wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Pompejańskiej. Jest już chór parafialny. Mamy nadzieję że będzie jeszcze bardziej się rozwijał przy współpracy p. Mateusza. Z początkiem roku szkolnego pragniemy stworzyć scholkę parafialną, która będzie ubogacała swoim śpiewem na Mszy Świętej o godz. 11.00.
  8. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Grzech Kościoła i prawda, Kawałek po kawałku – nową strategię Rosji, która nie podbija całych krajów, tylko pochłania je po kawałku., Ciernie i figi – o filmie Samrzowskiego „Kler”.
  9. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli i dobrego pogodnego przedostatniego tygodnia wakacji.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97