Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

 

  1. Dziękuję serdecznie wszystkim grupom za zaangażowane i udekorowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało, asyście liturgicznej, bielankom, dzieciom komunijnym, kołom żywego różańca, wspólnocie Ojca Pio, kościelnej Służbie Porządkowej Totus Tuus i rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych, Bóg wielki zapłać policji za pilotowanie procesji i wszystkim parafianom za wspólną modlitwę. Intencja na miesiąc czerwiec – modlimy się za budowniczych i ofiarodawców naszej Świątyni.
  2. Zapraszamy przez cały czerwiec o godz. 17.30 na nabożeństwa do serca Pana Jezusa.
  3. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej, po Mszy wieczornej kolejna próba dzieci komunijnych.
  4. W czwartek o godz. 18.00 uroczysta Msza Święta zakończenia oktawy Bożego Ciała zapraszamy wszystkie grupy parafialne na dziękczynienie, podczas Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków, po Mszy Świętej generalna próba dzieci komunijnych.
  5. W najbliższy piątek uroczystość Serca Pana Jezusa, dzień modlitw o świętość kapłanów. Przed Mszą Świętą po nabożeństwie czerwcowym zawierzymy Sercu Jezusowemu naszą parafię i całą Ojczyznę. W tym dniu z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Od godziny 16.00 spowiedź dzieci komunijnych.
  6. W sobotę wspominamy Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 12.00 I Komunia Święta dzieci ze szkoły z ulicy Myśliborskiej.
  7. W niedzielę 13 czerwca o godz. 9.30 dzieci komunijne rozpoczynają biały tydzień który będzie trwał do piątku włącznie, na Mszy Świętej będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, dzieci przynoszą ze sobą świece chrzcielne.
  8. W niedziele wspominamy 13 dzień fatimski wyruszymy z naszej kaplicy na kolejną drogę różańcową o godz. 16.00 by wrócić na dziękczynną Msze Świętą o godz. 19.00.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.2500zł, ul. Myśliborska 70 – 40zl., rodzina z ulicy Laurowej -1000 i z Myśliborskiej 1000zł., Bóg zapłać
  10. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: O co chodzi w kulcie Najświętszego Serca Jezusowego? Co to ma wspólnego z kultem Miłosierdzia, Jakie znaczenie o wyznanie religijne w ankiecie powszechnego spisu ludności.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97