Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie Radość, a ks. proboszcz w par. św. Wacława w Warszawie na Gocławku, pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach którzy pomagają nam w budowie kościoła.
 2. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny, przypominamy dzieciom i młodzieży o spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 8.00 w intencji dzieci, nauczycieli, katechetów, dyrekcje szkół i przedszkoli, udzielimy wszystkim specjalnego błogosławieństwa dla dzieci i młodzieży.
 3. W środę po Mszy Świętej wieczornej pierwsza próba przed komunią świętą dla klas III AB,
 4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Msze Świętą o nowe powołania do służby Bożej, po Mszy zapraszamy na próbę przed komunią świętą klasę III C, ze względu na przygotowania do komunii świętej, czwartkowe adoracje grupy uwielbienia będą przeniesione w sobotę.
 5. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej porannej adoracja całodzienna do godz. 18.00 i Msza Święta Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
 6. W sobotę wieczernik pompejański przesunięty jest z wieczornej godziny na godz. 9.30 w ramach zjazdu zelatorów z naszej diecezji, zapraszamy na godz. 10.00 na modlitwę różańcową z nabożeństwem pompejańskim po której przejdziemy wokół naszej kaplicy w procesji z Obrazem Matki Bożej, o godz. 11.00 Msza Święta dla wszystkich czcicieli Różańca Świętego będziemy wynagradzać za wszelkie zniewagi naszej Ojczyzny i całego świata. Wieczorna Msza Święta o godz. 18.00 w intencji kółka stanowego św. Matki Teresy z Kalkuty.
 7. W niedzielę najbliższą wznawiamy po wakacjach Mszę Świętą o godz. 12.30 w czasie której modlimy się za wspólnoty różańcowe z naszej parafii, intencja na miesiąc wrzesień o potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, katechetów, nauczycieli, wychowawców, którzy rozpoczynają nowy rok szkolny w naszych szkołach. Po komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół naszej kaplicy, prosimy odpowiedzialnych o przygotowanie feletronów, baldachimu , chorągwi i sztandaru Totus Tuus. Po Mszy Świętej odbędzie się formacyjne powakacyjne spotkanie dla wszystkich kół różańcowych prosimy zelatorów żeby powiadomili swoich członków.
 8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2800zł., pątnicy z pieszej pielgrzymki przekazali 1300zl., Leszczynowa i Myśliborska 250zł., z Przaśnej 16 – 100zł,  Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.  Zachęcamy do wpłacania na konto ofiar na budowę kościoła.
 9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Szkoła w pandemii, co trzeba zrobić, aby powrót dzieci i młodzieży do szkół w czasie pandemii był bezpieczny, Spór o Solidarność – widok robotników klękających w zniszczonych drelichach do Komunii św. i spowiadających się na terenie zakładów pracy był dla świata szokiem, Jeśli Bóg przestaje się liczyć, to zaczyna liczyć się diabeł.

  Ogłoszenia duszpasterskie  – XXII Niedziela Zwykła

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97