Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Przemienia Pańskiego w Tłuszczu, dziękuje ks. Mariuszowi i opiekunom za zorganizowanie tegorocznego wyjazdu wakacyjnego dla dzieci do Rymanowa Zdój serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dziękuje również wszystkim osobom które zaangażowały się w przygotowanie uroczystości poświecenia Kościoła i plebanii, dziękuje za pomoc w przygotowaniu agapy dla zaproszonych gości, dziękuje chórowi i p. Magdzie organistce, całej asyście liturgicznej, wspólnocie totus tuus, Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę i duchowe przeżycie. 
 3. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mateusza Barana neoprezbitera prymicjanta, który w początkach naszej parafii był naszym organistą, wszyscy go dobrze znają i pamiętają jak się pięknie angażował w życie naszej parafii, po Mszy Świętej udzieli wszystkim prymicyjnego błogosławieństwa. Dzisiaj po Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszki dla chorej na cukrzyce Natalii. Bóg zapłać za okazaną pomoc i ofiary złożone na leczenie. 
 4. Dzisiaj kończy się miesiąc czerwiec zapraszam na godz. 18.30 na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w tym dniu 30 osobowa grupa z naszej parafii rozpoczyna pielgrzymkę do sanktuariów Ars, Lurdes i La Salet do Francji, powierzajmy wszystkich pielgrzymujących opiece Matki Bożej i naszych patronów.
 6. W pierwszy piątek miesiąca całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 17.30 spowiedź pierwszopiątkowa i Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00 Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu sercu Maryi, zapraszamy po Eucharystii na Wieczernik Pompejański, zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta w intencjach kół różańcowych, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja i procesja wokół kościoła, prosimy odpowiedzialnych za feletrony by wcześniej przygotowali się do procesji, intencja na miesiąc lipiec, modlimy się za rodziny wypoczywających na wakacjach, prosząc o potrzebne łaski. Od jutra wracamy do stałej godziny 16.45 odmawiania nowenny pompejańskiej.
 9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3400zł, os. Myśliborska 44 – 170zł., os. Modlińska 65, 71 – 270zł., na materiały na aneks kuchenny zapłaciliśmy 10000zł., zasadziliśmy w ubiegłym tygodniu przy ogrodzeniu 50 tuj, razem w czarnoziemem zapłaciliśmy 1300zł., zamówione zostały rolety na okna do pokoi na pierwszym piętrze koszt 5800zl., zamontowane zostały grzejniki na klatce schodowej, umyliśmy okna na zewnątrz i wewnątrz świątyni, zrobiliśmy na chórze siedliska z wentylacją. 
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Prawo do urlopu czy możemy wybrać termin urlopu? Jak pomóc dzieciom dobrze spędzać wakacje, Skąd się bierze potrzeba Mszy Świętych niedzielnych odprawianych w późnych godzinach pisze Monika Odrobińska.
 11. Życzymy wszystkim którzy wyjeżdżają na wakacje, dobrego i spokojnego wypoczynku.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97