Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, po komunii krótka adoracja i procesja wokół kościoła, intencja na miesiąc lipiec: modlimy się za rodziny wypoczywających na wakacjach, prosząc o potrzebne łaski.
  2. Jutro wspominamy św. Jana z Dukli, prezbitera, w czwartek św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  3. W sobotę przeżywamy dzień fatimski zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00, po niej rozpoczniemy 73 drogę różańcową na naszych wałach, zakończymy Apelem Jasnogórskim w kościele.
  4. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lipcu i sierpniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3400zł, serdeczne Bóg zapłać. Zakończyliśmy prace na chórze, przy układaniu posadzki marmurowej, wykonywane są prace na klatce schodowej przy obudowie grzejników.
  6. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Na taki ślub drogi – wesele nie musi kosztować fortuny, jak je zorganizować z pomysłem i tanio wyjaśnia Monika Odrobińska. W tym numerze tygodnika jest również  ciekawy artykuł o naszej parafii z poświęcenia naszego kościoła warto zobaczyć i przeczytać.
  7. Życzymy wszystkim którzy wyjeżdżają na wakacje, dobrego, spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97