Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Ks. proboszcz jest z posługą w parafii św. Anny w Lubielu Nowym koło Wyszkowa polecajmy ofiarodawców i darczyńców naszej modlitwie. Dzisiaj o godz. 19.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Dominika i zawierzenie wspólnoty różańcowej.
  2. Jutro Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  3. W środę o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Klary.
  4. W piątek w dniu Fatimskim po Mszy Świętej wieczornej rozpoczniemy kolejną drogę różańcową na naszych wałach, zakończymy Apelem Jasnogórskim w naszej kaplicy.
  5. W sobotę wspominamy w liturgii św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, o godz. 4.00 Msza Święta dla pielgrzymów którzy wyruszają w pielgrzymią drogę do Medżugorie, są jeszcze wolne miejsca.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w naszej diecezji przypada 101 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskie w 1920 r., zwanej Cudem nad Wisłą, na każdej Mszy Świętej po komunii świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2800zł, ul. Leszczynowa i Myśliborska domki jednorodzinne – 220zł., ul. Kasztanowa domki jedn – 300zł., Bóg wielki zapłać.
  8. W sobotę 21 sierpnia organizujemy z naszej parafii jednodniową pielgrzymkę autokarową do ziemi świętokrzyskiej – zwiedzimy sanktuaria w Świętym Krzyżu, Kałkowie i Skarżysku Kamiennej, koszt 70 zł., zapisy w zakrystii wyjazd po Mszy Świętej o godz. 6.00.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Duchowe pułapki – niebezpieczeństwa związane z nasileniem się działalności sekt oraz kryteria rozeznawania nowych grup religijnych i duchowości, Aż 40% wszystkich zgonów w skali świata w pierwszym półroczu tego roku nastąpiło w wyniku aborcji!

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97