Ogłoszenia duszpasterskie  – XI  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Św. Wincentego a Paulo na Bródnie, powierzajmy ofiarodawców którzy wspierają budowę naszej świątyni. Od jutra łącznicy rozpoczną zbiórkę w poszczególnych Osiedlach na dalsze prace w naszym kościele.
 2. Dziękujemy naszym wspólnotom za uczestniczenie i zaangażowanie się w procesji Oktawy Bożego Ciała, serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dzisiaj po Mszy Świętej jest zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Serra Leone w Afryce.
 4. W środę przed Mszą Świętą wieczorną zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, wspominamy w liturgii św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej rozpocznie się adoracja z modlitwą uwielbienia.
 6. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta za wstawiennictwem Ojca Pio i po Eucharystii modlitwy przed Jego Relikwiami, polecamy w tym dniu naszego Pasterza Bp Romualda Kamińskiego w dniu 18 rocznicy święceń biskupich. W tym o godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, będziemy modlić się za dzieci, młodzież, wychowawców, katechetów i dyrekcje naszych szkół i przedszkoli. W modlitwy zawierzymy czas rozpoczynających się wakacji i wypoczynku.
 7. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy nasze najmłodsze grupy na podsumowanie roku liturgicznego, tradycyjnie zapraszamy, ministrantów, lektorów, bielanki i zespół scholi parafialnej która prowadzi p. Magda. Dla najlepszych przygotowane są nagrody, przynosimy ze sobą coś słodkiego i uśmiech.
 8. W sobotę 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej będzie zbiórka dla dzieci z naszej parafii które wyjeżdżają z ks. Mariuszem na tygodniowy wypoczynek w góry stołowe do Zieleńca koło Wałbrzycha. Dziękujemy z góry za wsparcie finansowe.
 10. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3300zl. W ubiegłym tygodniu zostały zamontowane parapety, i rozpoczęliśmy malować kościół farbą docelową, w plebanii kontynuujemy fugowanie płytek i malujemy ściany i sufit w pokojach farbą podkładową, zamówiliśmy deskę podłogową dąb lakierowany do podłogi w pokojach zapłaciliśmy 30 200zł., w przyszłym tygodniu rozpoczynamy prace przy elewacji od strony plebanii, cały czas czekamy na ostatni transport materiałów wentylacyjnych, który nas przetrzymuje przy dalszych pracach wentylacyjnych w kościele. Od środy rozpoczną się prace przy obsadzaniu drzwi w plebanii.
 11. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Co wolno proboszczowi, jakie warunki powinien spełniać kapłan, by zostać proboszczem i jak daleko sięga władza proboszcza? Dlaczego ludzie nie zawsze identyfikują się ze swoją parafią i co zrobić, żeby to zmienić? W jakiej atmosferze zbliżamy się do 80 rocznicy Rzezi Wołyńskiej.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97