Ogłoszenia duszpasterskie  – VI  Niedziela Zwykła – Dzień Chorych

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu, ks. Przemek w par. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach Świątyni. Dzisiaj po Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszki na chorych objętą opieką Caritas naszej Diecezji.
  2. Dzisiaj o godz. 12.30 zawierzymy nowe Kółko rodzinne Bł Kard Stefana Wyszyńskiego, o godz. 19.00 ks. Bp Jacek Grzybowski poświęci w naszej Świątyni nowy Obraz Miłosierdzia Bożego.
  3. We wtorek 13 lutego dzień fatimski zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na kolejną 68 drogę różańcową, zakończymy tradycyjnie w naszej Świątyni Apelem Jasnogórskim.
  4. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post, obowiązuje w tym dniu post ścisły, jest to czas umartwienia, pokuty i różnych postanowień, zapraszamy w środę na Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 16.30 Msza Święta dla dzieci, 18.00, 19.30, można wpisać się do księgi postanowień jest wyłożona na stoliku przy wyjściu. Nowenna Pompejańska będzie odmawiana w tym dniu po Mszy Świętej porannej.
  5. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 17.30 dzieci będą otrzymywały obrazki, zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i rozważania Męki Pańskiej. Pragnę podziękować kolejnej grupie za posprzątanie w piątek naszej Świątyni. Bóg wielki zapłać.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2500 zł, ul. Myśliborska – 300zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prowadzone są w podziemiach naszej Świątyni prace wentylacyjne, kanalizacyjne, hydrauliczne, elektryczne i przy białym montażu w łazienkach. W ubiegłym tygodniu ekipa od balustrad zamontowała w 16 oknach poręcze zabezpieczające, zapłaciliśmy wraz z robocizną 17700zł. W ubiegły tygodniu przywiezione zostały kolejne materiały: kręgi betonowe pokrywy, rury i elementy montażowe do instalacji wodnych kanalizacji, hydrauliki, rury kanałowe, izolacja do wentylacji, wraz z robocizną mamy do zapłaty 118 660zl., pierwsza rata została wpłacona, kolejne musimy uregulować do końca kwietnia.
  7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak towarzyszyć chorym? Drugie życie – historie, którzy przeszli przeszczep narządów i urodzili się na nowo. Dlaczego warto modlić się o trzeźwość? Mówi bp Tadeusz Bronakowski.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97