Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

  1. Przemek jest w par. Przemienia Pańskiego w Tłuszczu pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach i darczyńcach,  którzy wspierają naszą budowę świątyni.
  2. Dzisiaj dzień imienin naszego pasterza diecezji biskupa Romualda Kamińskiego powierzajmy Jego pasterską posługę Matce Bożej Pompejańskiej.
  3. W czwartek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego – Matki Bożej z Lourdes na Mszy Świętej o godz. 18.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy Świętej zapraszamy na adorację z modlitwą uwielbienia.
  4. W sobotę przeżywamy 13 fatimski, po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na kolejna drogę różańcową na naszych wałach, zakończymy w kaplicy Apelem Jasnogórskim.
  5. Rodziny które pragną ochrzcić w swoje dzieci w najbliższym miesiącu prosimy żeby przynieśli skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  6. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijnych ze szkoły z ul. Myśliborskiej , po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne, natomiast rodziców i dzieci ze szkoły z Płużnickiej zapraszamy na Msze Świętą o godz. 12.30, po której odbędzie spotkanie przygotowujące do I komunii świętej.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 5500zł., Dziękuje rodzinie Popiel z ul. Laurowej 37 za dar ofiarowanej kapliczki dla Matki Bożej. Bóg zapłać.
  8. Wizyta duszpasterska i Msze Święte o godz. 19.00 w intencji rodzin:

 

8 luty poniedziałek – Osiedle Przaśna 16 i 18

9 luty wtorek – Osiedle Ku Rzece

10 luty środa – Osiedle Myśliborska 70 i 72

 

Przypominamy że od godziny 16.00 rozpoczynamy modlitwą i błogosławieństwem przy wyznaczonym bloku. Bardzo dziękujemy rodzinom którzy uczestniczyły w ubiegłym tygodniu we Mszy Świętej kolędowej. Bóg zapłać za złożone ofiary na budowę naszej świątyni. Dziękujemy braciom z Totus Tuus za koordynowanie  wizyty duszpasterskiej.

 

  1. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Złe duchy znajdują szczególną satysfakcję z demoralizowaniu dzieci ostrzega o. Dariusz Kowalczyk SJ, Jak pandemia zmieniła podejście do duszpasterstwa chorych odpowiada bp Romuald Kamiński, Sylwetkę niezwykłego księdza, który wybrał rapowanie, aby lepiej docierać z Ewangelią do młodzieży w zakładzie poprawczym.
  2. W ubiegłym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Anna Ćwiek l.56 prośmy dla niej o wieczną radość, Zdrowaś Maryjo…

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97