Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dziękuję wspólnotom różańcowym za rozprowadzanie palm, za udekorowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego dziękuje p. Ewie, Dorocie, Elżbiecie, Małgorzacie, Reginie i Piotrowi, za przygotowanie liturgii w Triduum Paschalnym ks. Arturowi i asyście liturgicznej, p organiście i chórowi, kościelnemu Adamowi, braciom Totus Tuus i wszystkim grupom modlitewnym, którzy adorowali Pana Jezusa w Wielki piątek i sobotę. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa, oraz zachowanie właściwego dystansu między uczestnikami liturgii.
  2. Intencja dla kół żywego różańca na miesiąc kwiecień – o potrzebne łaski dla parafian.
  3. Jutro w drugi dzień Świąt Msze Święte tak jak w niedzielę. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
  4. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.30 – II próba do bierzmowania grupy z Erazma, w środę próba generalna dla młodzieży z Myśliborskiej, w czwartek próba generalna dla młodzieży z Erazma, na próbę generalną przychodzą świadkowie, w piątek od 16.00 spowiedź kandydatów i świadków.
  5. Uroczystość bierzmowania w sobotę 10 kwietnia o godz. 10.00 młodzież z Myśliborskiej, a o 11.30 młodzież z Erazma, prosimy pół godzimy wcześniej zająć swoje miejsca w kaplicy.
  6. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu udziela się odpustu wiernym, którzy wezmą udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2400zł., ofiara na Kościół od kół różańcowych, Totus Tuus, wspólnoty Ojca Pio i Kręgu M B Trzykroć Przedziwnej – 1000zł., Bóg wielki zapłać.
  8. W czwartek 8 kwietnia o godz. 9.00 w naszej kaplicy będzie Msza Święta pogrzebowa śp. Henryka Leśnego, pół godziny wcześniej rozpocznie się różaniec. Pan Henryk był całym sercem zaangażowany w naszej parafii,  służył pomocą i dobrą radą, był prezesem Totus Tuus, zachęcam  do uczestnictwa we Mszy Świętej pogrzebowej i pochówku na Cmentarzu Północnym. Pomódlmy się za Jego duszę, Zdrowaś Maryjo, wieczny odpoczynek…
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: a w świątecznym numerze: Szansa na wspólną Wielkanoc, Najnowsze ustalenia dotyczące Grobu Chrystusa i związane z tym przeżycia opowiada z Jerozolimy o Narcyz Klimas.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97