Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Uroczysta Msza Święta przyjęcia sakramentu bierzmowania pod przewodnictwem bp Marka Solarczyka. Sakrament przyjmie 96 osób. Zapraszamy młodzież i świadków na godz. 15.15, by zajęła swoje miejsca. Rodzina zajmuje miejsca przy kaplicy na zewnątrz na ławkach i krzesełkach. Dzisiaj we wszystkich kościołach jest zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. W poniedziałek po nabożeństwie czerwcowym modlimy się wypominkach za zmarłych,
  3. We wtorek po Mszy Św. Próba generalna dzieci rocznicowych ze szkoły z Płóżnickiej. Zapraszamy wszystkich obowiązkowo. Prosimy, żeby rodzice przyszli na spotkanie.
  4. W środę wspominamy św.  Bonifacego. Po nabożeństwie śpiewamy nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy Świętej  jest I próba dzieci rocznicowych ze szkoły z Leszczynowej, prosimy rodziców o przyjście na spotkanie. 
  5. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta w intencji powołań do służby Bożej, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  6. W pierwszy piątek miesiąca o 8.00 Msza Święta, która rozpocznie adorację całodzienną. Od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych, od godz. 16.00 spowiedź dzieci rocznicowe i rodziców, o godz. 18.00 Msza Święta do Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  7. W sobotę 8 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na Msze Święta wigilijną Zesłania Ducha Świętego, po Mszy Świętej będzie specjalne nabożeństwa z modlitwą uwielbienia oczekując na Ducha Świętego.
  8. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres komunii świętej wielkanocnej, udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele będą pobożnie uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź. W niedzielę o godz. 9.30 przeżywamy Rocznice komunii dzieci ze szkoły z Płużnickiej. Prosimy dzieci, by przyszły pół godziny wcześniej i ustawiły się przed kaplicą.
  9. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 1100zł. z ul. Przaśnej 18 – 520 zł, Myśliborskiej 24A, 26A, 26, Portowej 7, 7A, 9A – 410zl. serdeczne Bóg zapłać.
  10. W tygodniku Idziemy: Jak św. Jan Paweł II oceniał drogę, która przeszła Polska od jego pierwszej pielgrzymki w 1979r., Czy grozi na ponowne prześladowanie chrześcijan w Europie? Co się stało z polakami po pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II., Odpowiada słowacki polityk i naukowiec Vladimir Palka.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97