Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W parafii Pięknej Miłości ks. Przemek jest z posługą, módlmy się za wszystkich ofiarodawców.
  2. W środę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 tradycyjnie po Eucharystii rozpoczniemy kolejną drogę różańcową na naszych wałach zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, w tym roku obchodzony jest pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.,
  4. W ubiegły poniedziałek ks. bp Marek Solarczyk sufragan naszej diecezji został ogłoszony przez papieża Franciszka biskupem diecezji radomskiej, swoją posługę objął w piątek, powierzajmy ks. biskupa i lud mu powierzony Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.
  5. Po feriach od 22 stycznia rozpoczniemy w innej formie wizytę duszpasterską w naszej parafii, dokładny grafik podamy w przyszłą niedzielę, jak również umieścimy na naszej stronie parafialnej.
  6. Pragniemy poinformować że I komunia święta ze szkoły z ul. Myśliborskiej odbędzie się 15 maja w sobotę – pierwsza grupa III A – godz. 9.00, druga grupa III B i C o godz. 12.00, 22 maja w sobotę o godz. 10.00 I komunię świętą będzie miała grupa ze szkoły z Płużnickiej. Rocznica komunii IV klas z obydwóch szkół jest planowana na 30 maja o godz. 9.30, rodzice klas III którzy nie dostarczyli deklaracji i metryki chrztu prosimy żeby przynieśli do swoich katechetów do końca stycznia.
  7. Zbiórki dla lektorów, ministrantów, bielanek i scholki parafialnej będą wznowione po feriach.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 21900zł., Serdeczne Bóg zapłać.
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Podstawowe prawdy o chrzcie, Równolegle do głośnych apostazji nie brakuje ludzi dorosłych, którzy decydują się chrzest.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97