Ogłoszenia duszpasterskie  – IV  Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj rozpoczynamy do środy włącznie rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i dzieci z naszych szkół i przedszkoli, witamy serdecznie o. rekolekcjonistę Misjonarza z Togo Ojca Benua – Kombonianina, Msze Święte z naukami dla dorosłych od poniedziałku do środy godz. 7.00, 18.00 i 19.30
 2. Nauki dla Szkoły Przyjaciół Mazowsza od poniedziałku do środy godz. 8.00 Klasy O–III i 9.00 Klasy IV – VIII. Nauki dla Szkoły z Płużnickiej od poniedziałku do środy godz. 10.00 Klasy O – III i 11.00 Klasy IV – VII, zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa i owocnego przygotowania do świat wielkanocnych.
 3. W środę 13 marca o godz. 12.00 – nauka rekolekcyjna dla dzieci z Przedszkola 428
 4. W czasie każdej Mszy Świętej zachęcamy do spowiedzi świętej dzieci i dorosłych, nie zostawiajmy spowiedzi na ostatni tydzień wielkiego postu. Przygotujmy nasze serca i zarezerwujmy ten czas dla Boga. Życzymy wszystkim owocnego przeżycia rekolekcji. W środę ze względu na rekolekcje 69 droga różańcowa rozpocznie się nieco wcześniej o godz. 16.00, zapraszamy naszych drogich parafian, przypominamy że od wielu lat modlimy się za wszystkie rodziny i warto moi drodzy włączyć się w te dzieło modlitwy pielgrzymując na naszych ścieżkach w parafii, tym razem wcześniej zakończymy o g.18.00 Mszą Świętą rekolekcyjną.
 5. W środę przypada 11 rocznica wyboru papieża Franciszka, powierzajmy w modlitwie Jego pasterską posługę.
 6. Zachęcamy do uczestnictwa w piątek Drogi Krzyżowej o godz. 17.30, dziś o godz. 18.30 zapraszamy na Gorzkie Żale, przed wejściem przy krzyżu można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 7. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu kwietniu i w święta proszone są żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 8. Przypominamy że w dniach o 4 do 11 lipca jest organizowana pielgrzymka do Francji, szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie. Są jeszcze wolne miejsca zachęcamy do pielgrzymowania.
 9. 15 marca w piątek organizowana jest ekstremalna droga krzyżowa, rozpoczęcie o godz. 18.00 w parafii Chrystusa Króla na Targówku, osoby chętne proszone są żeby zgłosiły swój udział na profilu feisbukowym EDK Targówek, przy naszym kościele jest zaplanowana 5 stacja. 
 10. Rozprowadzamy świece wielkanocne i paschaliki na Wigilie Paschalną. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać palmy, ofiary będą przeznaczone na dalsze prace w naszej Świątyni i plebanii. Za udekorowanie Grobu w tym roku będą odpowiedzialne wspólnoty różańcowe i bracia totus tuus, za Ciemnice wspólnota Ojca Pio i Chór parafialny.
 11. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 7300 zł, Myśliborska 44 – 170zł., Bóg zapłać
 12. Są wykonywane prace wykończeniowe na klatce schodowej i w pokojach w plebanii oraz przy obróbce wyłazu wychodzącego na dach. Za zamówienie i transport kostki zapłaciliśmy 6000zł., za kable i materiały elektryczne zapłaciliśmy 4000zł., za zamówienie rolet okiennych na drugim piętrze zapłaciliśmy 5000zł., a okien jest dwanaście do montażu, zaliczka na zrobienie kuchni do plebanii – 5000zł., Prace gruntowe trwają do ułożenia kostki przy głównym wejściu z ulicy Piechockiej.
 13. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak wygląda proces wyboru biskupa i czym jest sekret papieski, Kim biskupi powinni być dla kapłanów? Jak rozpoznać, że dobrze się modlimy i jak radzić ze zmiennością odczuć i doznać.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97