Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Ze względu na sytuację epidemiologiczną Rekolekcje są odwołane, pamiętajmy moi drodzy o modlitwie w naszych domach o chorych, cierpiących, prośmy naszą patronkę Matkę Bożą Pompejańską o zatrzymanie tej epidemii.
  2. Jutro Msza Święta o godz. 18.00 w intencji wspólnoty św. Ojca Pio.
  3. W środę przeżywamy Uroczystość Zwiastowanie Pańskiego, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 12.00 i 18.00 na której wznowimy jak co roku adopcje dziecka poczętego, osoby które chciały by podjąć proszone są po Mszy Świętej żeby się zgłosiły do zakrystii.
  4. W czwartek 26 marca po Mszy Świętej wieczornej litania do Błogosławionego Bartola Longo.
  5. W piątek po Mszy Świętej zapraszamy rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu kwietniu i w święta wielkanocne. Proszę przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, darczyńcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto przesłano tylko 1700zł.., Kasztanowa 150zl., ul. Życzliwa 470zł., Bóg zapłać.
  7. Ofiary które są składane do puszki są przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bardzo dziękuje za zawieszenie nowego materiału na suficie ks. Arturowi, p. Robertowi, Michałowi, Adamowi, dziękuje za ofiarowanie osobie bezimiennej nowej wykładziny do pierwszej części kaplicy, oraz za ułożenie p. Szymonowi i Maciejowi za poświęcony czas i wielką pomoc. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Egzamin z wiary: Czy Bóg posługuje się chorobą by nas skłonić do nawrócenia? Jak przetrwać obecny kryzys jako państwo i jako Kościół, co musi się zmienić w naszych zwyczajach?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97