Ogłoszenia duszpasterskie  – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro zapraszamy na Msze Świętą Fatimską o godz. 18.00 i po Eucharystii zapraszamy na 57 drogę różańcową na nasze wały. We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Msze Świętą dziękczynną z racji zakończenia nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej na os. Ku Rzece, po komunii delegacja zawierzy w modlitwie rodziny, po Mszy odprowadzimy uroczyście do kolejnego bloku na ul. Myśliborskiej 20, zapraszamy rodziny i delegacje z tego bloku do przywitania przed klatką.
2. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja z modlitwą uwielbienia.
3. W piątek o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową, w niedziele o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.
4. W sobotę o godz. 12.00 Msza Święta w intencji zelatorów naszej diecezji i spotkanie formacyjne.
5. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w Święta wielkanocne i w miesiącu kwietniu prosimy żeby do kancelarii przyniosły skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
6. Organizujemy z parafii wyjazd wakacyjny dzieci do Polanicy Zdrój w dniach od 26 czerwca do 1 lipca włącznie, zwiedzimy min: Wrocław, Kłodzko, Lądek Zdrój, Wambierzyce, Bardo Śląskie, jeden dzień będziemy w stolicy Czech – Pradze. Zapisy u ks. Mariusza w zakrystii. Koszt ok 1200zł.
7. Za dwa tygodnie rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne dla dzieci i dorosłych które poprowadzi ks. Paweł Czeluściński, przygotowując się do rekolekcji otoczmy modlitwą wszystkich parafian i rekolekcjonistę.
8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4800zł., Serdeczne Bóg zapłać. Zakończyliśmy prace przy ocieplaniu garażu, za robociznę zapłaciliśmy – kontynuujemy prace pierwszym piętrze w plebanii i w kościele przy zakreślaniu boni. Moi drodzy wybrany i zamówiony został kamień marmurowy do kościoła, trzeba będzie położyć 400 m2, posadzka kościoła, chór ze schodami, i przedsionek fasady wejściowej koszt oszacowany na 140 000 zł., prace przy posadzce będą wykonywane latem, aż uporamy się z częścią plebani, zapłaciliśmy zadatek na materiały i prace stolarskie do wykonania drzwi w plebanii i w kościele, 40 000 zł., przy montażu zostanie nam do zapłaty 85 000zł., zamówiona jest również fasada aluminiowo – szklana do głównego wejścia oszacowana cena za materiały i wykonanie z dwoma wejściowymi drzwiami – 55 000zł., są to kolosalne sumy, które musimy wypłacać na raty, dochodzi również na bieżąco robocizna pracowników którzy wykonują systematycznie prace, mówię wam na bieżąco żebyście byli świadomi że nie jest wcale tak łatwo. Jestem świadomy że nie da się niektórych spraw przeskoczyć, jest po prostu co raz trudniej, módlmy się za ofiarodawców i darczyńców.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97