Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Jutro przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godz. 17.30 osoby, które włączą się w dzieł Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego złożą przed ołtarzem swoje przyrzeczenia, o godz. 18.00 rozpoczniemy Mszę Świętą z konferencją ks. Pawła, po Eucharystii będzie adoracja połączona z modlitwa uwielbienia. W tym dniu świętujemy 27 rocznicę erygowania naszej Diecezji Warszawsko – Praskiej.
  2. We wtorek po komunii odmówimy Litanie do bł Bartola Longo i ucałujemy Relikwie.
  3. W piątek zapraszamy na godz. 17.30 na kolejna Drogę Krzyżową. Przypominamy że  ofiary na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego można składać do puszki, która jest wystawiona przy krzyżu.
  4. W piątek po Mszy Świętej wieczornej do kancelarii zapraszamy rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w kwietniu i w święta, proszę przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  5. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 990zł, ul. Życzliwej 320zł., ul. Myśliborska, Portowa 17, 17A, 17B – 370zł, serdeczne Bóg zapłać.
  6. Rozprowadzamy baranki wielkanocne, świece, duże i małe świece na Wigilię Paschalną. Ofiary są przeznaczone na cegiełkę na Kościół. Bóg zapłać.
  7. Ks. Proboszcz dziś jest z posługą w parafii św. Wincentego a Paulo na Bródnie, zbiera ofiary na kościół, pamiętajmy o tej parafii wspomagającej w naszych modlitwach.
  8. W sobotę 30 marca o godz. 5.00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Torunia i Obór, prosimy wszystkich o punktualność.
  9. Od 7 do 10 kwietnia w naszej parafii będziemy przeżywać Rekolekcje wielkopostne, które w tym roku będzie głosił ks. Marcin Bielicki Kapelan Szpitala Klinicznego z Otwocka. Szczegółowy plan podamy w najbliższą niedzielę.
  10. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Jak chronić nasze dzieci., Kto jest bez winy – Sądy z Polsce w ostatnich trzydziestu latach skazały za pedofilie 27 331 świeckich i 85 duchownych., Lekarstwo na brud – otrzymaliśmy słuszną lekcję, że nie wolno paktować ze złem.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97