Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za pomoc przy odnawianiu pomieszczeń p. Barbarze, Bogdanowi, Robertowi, Tomaszowi, Renacie, Teresie, Janowi, Zbigniewowi, Michałowi, Jerzemu, Waldemarowi, Mariuszowi, Januszowi. Bóg zapłać.
 2. Przyjmuję na wypominki roczne, które są wyczytywane w pierwszy i drugi poniedziałek miesiąca o godz. 17.30. Zapraszamy jutro (poniedziałek) na różaniec połączony z wypominkami; o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych.
 3. Zapraszamy codziennie na Nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pierwszej naszej pielgrzymce do Niepokalanowa, Rybna i Szymanowa. Pielgrzymi w darze ofiarowali ornat złoty i obrus na ołtarz. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę i wspólną modlitwę. Bóg zapłać.
 5. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej. W tym dniu będziemy oddawać nasze intencje w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do przynoszenia intencji przed ołtarz.
 6. Przypominamy o zbiórce dla kandydatów i ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Prośba do kandydatów o obecność na zbiórkach i Eucharystii; jest to czas przygotowania do uroczystych obłóczyn ministranckich. W sobotę krawcowa weźmie miarę na komże, proszę o obecność wszystkich kandydatów. W tym dniu w naszej Katedrze św. Floriana o godz. 10.00 nasz ministrant Mateusz – Prezes ministrantów przyjmie uroczyście posługę lektora. Gratulujemy z całego serca i życzymy gorliwej służby przy ołtarzu.
 7. W sobotę 19 listopada o godz. 18.00 będzie sprawował w naszej Kaplicy Mszę Świętą ks. bp Marek Solarczyk w intencji grupy animatorów różańcowych, którzy głoszą świadectwa w naszej diecezji. Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w tej Mszy Świętej.
 8. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 20 listopada po Mszy Świętej o godz. 10.00.
 9. Zachęcam do zamawiania intencji na miesiąc grudzień oraz na przyszły rok. Można również zamawiać gregorianki.
 10. Informujemy, że od I niedzieli adwentu (27 listopada) będzie zmiana godzin Mszy Świętych. Msze Święte będą odprawiane o godz. 8.00 i 9.30, dla dorosłych oraz o 11.00 dla dzieci. Prosimy osoby starsze, żeby wybierały ranne godziny, umożliwiamy dzieciom w uczestnictwo we Mszy Świętej o godz. 11.00. Zmiany są, już umieszczone na naszej stronie internetowej.
 11. Od Adwentu rozpocznie się wizyta duszpasterska od strony Kanału Żerańskiego, szczegółowy plan przekaże w przyszłą niedzielę. Będzie on również umieszczony na stronie internetowej i drzwiach naszej kaplicy.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97