Ogłoszenia duszpasterskie  – XXXIII  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Narodzenia NMP na Płudach u naszych sąsiadów,a ks. Mariusz w par. św. Włodzimierza na Bródnie polecamy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych zaplanowanych pracach w wewnątrz Świątyni.
  2. Dzisiaj wspominamy w liturgii Matkę Bożą Pompejańską nasza patronkę, o 12.30 na Mszy Świętej wspólnota różańcowa pod Jej patronatem zawierzy cała nasza parafię i zawierzy wszystkich członków żywego różańca. Zapraszamy na godz. 16.30 na kolejna 53 drogę różańcową na nasze wały zakończymy w kaplicy Apelem Jasnogórskim i Mszą Świętą o godz. 19.00.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w tym dniu wspominamy w liturgii Najświętszą Maryję Pannę Ostrobramską,
  4. W czwartek zapraszamy o godz. 18.00 na Msze Święta z adoracją uwielbienia, w piątek wspominamy w liturgii Bł Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.
  5. W sobotę 19 listopada zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 osoby które uczestniczyły w rekolekcjach niewolników Maryi, po Mszy Świętej zawierzymy tak jak w ubiegłym roku wszystkie osoby, przynosimy ze sobą białe róże. Zapraszamy również na tą Msze Świętą wszystkie wspólnoty różańcowe i wspólnotę totus Tuus, po Eucharystii odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii parafialnej rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w najbliższym miesiącu i święta, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata na Mszy Świętej na Sumie o godz.12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  8. Od poniedziałku 21 listopada pragniemy rozpocząć wizytę duszpasterską, rozpoczniemy w tym roku od Osiedla Myśliborska 42 i 44, szczegółowy plan podamy w przyszłym tygodniu, wcześniej będą rozwieszone informacje na klatce wyznaczonego bloku, grafik kolędowy będzie podany na stronie internetowej parafii i w naszej gablocie parafialnej.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4500zł. W ubiegłym tygodniu zamówiliśmy materiały na podłogę do plebanii, za transport z materiałami zapłaciliśmy 30 000zł., prace rozpoczniemy po 22 listopada jak tynkarze zakończą prace przy ścianach. Zostały zakończone prace przy zakładaniu instalacji elektrycznej w plebanii i w kościele., trwają prace hydrauliczne na drugim piętrze plebanii.
  10. Po niedzieli łącznicy w poszczególnym Osiedlach będą zbierać ofiary na dalsze prace zaplanowane w naszej Świątyni.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97