Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję wszystkim osobom, które pomagały mi w przygotowaniach do odpustu: wspólnotom różańcowym, ministrantom i lektorom, p. Mateuszowi organiście i chórzystom, którzy ubogacili nam uroczystą liturgię, kościelnemu Jarkowi i wszystkim osobom, które mi pomagały w pracach w kaplicy, w przygotowaniach festynu, loterii fantowej i sprzątaniu po uroczystościach. Dziękuję za każdą pomoc i wsparcie.
 2. Dzisiaj ks. proboszcz jest zaproszony do parafii św. Faustyny na Bródnie. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 3. Jutro wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 4. W środę przeżywamy Święto Św. Łukasza Ewangelisty. Już składamy solenizantowi ks. Łukaszowi nasze najserdeczniejsze życzenia imieninowe, wielu łask Bożych, pokoju ducha. Niech Matka Boża Pompejańska obdarza potrzebnymi darami w tej dalszej posłudze kapłańskiej.
 5. W piątek wspominamy św. Jana Kantego, prezbitera.
 6. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach i misjonarkach.
 7. Przyjmujemy na wypominki roczne i Msze Świętą na dzień zaduszny 2 listopada. Kartki są wyłożone przy wyjściu z kaplicy.
 8. W najbliższą niedzielę 22 października o godz. 17.00 Msza Święta formacyjna dzieci rocznicowych. O godz. 19.00 zapraszamy rodziny z ulic Delfina, Zarzecze, Konwaliowej, Dorodnej, Myśliborskiej 18 i 18A na Msze Świętą dziękczynną z racji Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej. Po komunii będzie zawierzenie tych rodzin, a po Mszy uroczyście Obraz odprowadzimy na ul. Portową 9. Zapraszamy rodziny z tego bloku na Mszę Świętą.
 9. Zapraszamy nowych kandydatów do bierzmowania na pierwsze spotkanie 20 października w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Prosimy przynieść metrykę i zaświadczenie od katechety.
 10. Bardzo dziękuję osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1100 zł. Wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom Bóg zapłać.
 11. Tydzień temu z nasz prezes ministrantów Sebastian Gulczyński w Katedrze Św. Floriana otrzymał promocję lektorską. Gratulujemy i życzymy owocnej posługi w czytaniu słowa Bożego.
 12. W tygodniku Idziemy zachęcamy do przeczytania artykułów: Polska różańcowa, świadectwo wiary i jedności polskich katolików, Mój przyjaciel Dolindo, Duch nas przemienia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97