Ogłoszenia duszpasterskie  – XXVIII  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Płonka Kościelna diecezja łomżyńska, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w budowie naszej świątyni. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.,
 2. Wczoraj w naszej Katedrze Warszawsko – Praskiej nasz ministrant Adam Kulik otrzymał promocję lektorską, gratulujemy mu i życzymy wielu łask Bożych w służbie Bożej przy ołtarzu Pańskim. Zasili grono naszych lektorów, którzy gorliwie pełnia służbę w naszej parafii. Jutro wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w środę przezywamy święto św. Łukasza Ewangelisty.
 3. W czwartek wspominamy w liturgii Bł Ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą uzdrowienia.
 4. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w niedziele o godz. 18.30 a w dzień powszedni o godz. 17.30, szczególnie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci.
 5. W piątek wspominamy św. Jana Kantego, prezbitera.
 6. W przyszłą niedzielę 22 października o godz. 12.30 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Jana Pawła II, po komunii zawierzymy całą wspólnotę Maryi Królowej z Pompejów.
 7. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu listopadzie, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 8. Od 20 października w przyszłym tygodniu łącznicy w poszczególnych Osiedlach i ulicach będą zbierać ofiary na kościół.
 9. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Misję Święte.
 10. Od przyszłego tygodnia przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe i 2 listopada na Msze Świętą zbiorową, kartki do wypominek są wyłożone na stoliku przed głównym wyjściem.
 11. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3900 zł, Bóg wielki zapłać. prace cały czas trwają elewacyjne i wewnątrz w kościele, zamontowaliśmy szyby w wiatrołomie, drzwi przy schodach zostaną zamontowane w przyszłym tygodniu, główne drzwi drewniane, są jeszcze szykowane w stolarni. Za prace i materiały elektryczne zapłaciliśmy 7000zl.. Zamówiliśmy kamień na dach, który według projektu musi być umieszczony i rozsypany na całej powierzchni na 5 cm. Za transport i kamień zapłaciliśmy 5300zł., za worki bigbagi do załadowania materiałów zapłaciliśmy 1950zł., na dachu umieszczone będą bloczki, które są zamówione i zapłacone 2600zł, będą potrzebne w przyszłości do podłączenia fotowoltaiki, prace będą wykonywane w przyszłym tygodniu, potrzebny będzie duży dźwig i koparka za które trzeba zapłacić 4000zł., to są prace poważne które trzeba w tej chwili wykonać.
 12. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Ważny dla świata – o dziedzictwie papieża Polak mówi amerykański myśliciel i pisarz George Weigel. Tegoroczny Dzień Papieski świętujemy pod hasłem „Cywilizacja życia”.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97