Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Narodzenia NMP na Płudach, a ks. proboszcz w parafii św. Trójcy w Kobyłce, ogarnijmy modlitwą parafie wspomagające w budowie naszej Świątyni.
 2. Dziękujemy wspólnotom różańcowym, bielankom, ministrantom, kościelnej służbie porządkowej Totus Tuus, chórowi za przygotowanie liturgii odpustowej, dziękuje osobom za zorganizowanie Loterii fantowej zebraliśmy 1100zł., serdeczne Bóg zapłać.
 3. Jutro kończy się czas tygodniowego Jerycha Różańcowego zapraszamy na Msze Świętą dziękczynną o godz. 18.00 wszystkich którzy brali udział, dziękujemy wszystkim wspólnotom za wytrwałą modlitwę.
 4. We wtorek w 13 dzień fatimski zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na 29 drogę różańcową na naszych wałach.
 5. W czwartek zapraszamy po Mszy Świętej na adorację z modlitwą uwielbienia.
 6. W piątek 16 października jak wcześniej zapowiadaliśmy rozpocznie się po raz 4 ekstremalna droga różańcowa z par. Matki Bożej Lourdes z ul. Szwedzkiej, zachęcamy do uczestnictwa, zapisy są na miejscu od godz. 21.00, uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 22.00 po niej odpowiednich grupach ruszymy w drogę z różańcem w ręku, przejdziemy 20 km, trasa w tym roku będzie prowadziła przez dzielnicę Pragę, parafię MB Różańcowej na Bródnie, przez ul. Marywilską dojdziemy na teren parafii Narodzenie NMP na Płudach, przejdziemy przez ulice Tarchomina by dojść na teren naszej parafii, planowane przyjście o godz. 6.30, Msza Święta dziękczynna będzie o godz. 7.00 serdecznie zapraszamy. W grupach zachowujemy cisze i odpowiednie odstępy od siebie.
 7. W przyszłą niedzielę 18 października spotkanie formacyjne dla dzieci komunijnych z Płużnickiej o godz. 10.30 w drugiej części kaplicy przed Mszą Świętą dziecięcą, a ze szkoły z Myśliborskiej po Mszy Świętej o godz.11.00.
 8. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 12.30, po Eucharystii spotkanie formacyjne, prosimy przynieść metryki chrztu.
 9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2100zł., Myśliborska 62  – 540zl., ul. Myśliborska, Leszczynowa i Laurowa – 220zł., kółko św. Franciszka z Asyżu 920zł., Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 10. Przyjmujemy w kancelarii i po Mszy Świętej na wypominki roczne i jednorazowe. Przypominamy o noszeniu masek, dostosujmy się ogólnych zasad ministerstwa zdrowia.
 11. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: o najnowszej encyklice papieża Franciszka, Co się stało, że Prymas Tysiąclecia i Jan Paweł II przyjęli święcenia kapłańskie innego dnia, niż napisano na ich prymicyjnych obrazkach., Moc Różańca – o sile tej modlitwy pisze o Jacek Salij.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97