Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest posługą w par. św. Kazimierza Królewicza, pamiętajmy o nim w modlitwie i o ofiarodawcach.
  2. Jutro Dzień Edukacji Narodowej, życzymy wszystkim nauczycielom, wychowawcom pokoju ducha i satysfakcji w przeżywaniu tego zawodu, zapraszamy na Msze Świętą nauczycieli, przed Mszą Świętą wieczorną modlimy się w wypominkach za zmarłych.
  3. We wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, a w środę wspominamy św. Jadwigę Śląską. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek przeżywamy święto Łukasza Ewangelistę.
  5. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 1600zł, Życzliwej 300zł, Przaśnej 420zł, Myśliborskiej 64D – 100zł, 1060zł, w ramach nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej z ul. Myśliborska 62 A,B,C,D serdeczne Bóg zapłać.  Dziękuje wszystkim, którzy są zaangażowali w to dzieło budowania Świątyni, za każdy gest życzliwości, dziękuję.
  6. Organizujemy obóz zimowy do Poronina. Jest zapewniona opieka wychowawców i kierownika, przygotowane są atrakcje: kulig z pochodniami, ognisko, termy, Aquapark, zwiedzanie Zakopanego, Wielka Krokiew, gry, zabawy, turnieje, dyskoteka, wycieczka dolina z przewodnikiem, zapisy u ks. Artura po Mszy Świętej, chętnych zapraszamy.
  7. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe, od listopada będziemy się modlić w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca o godz. 9.15 przed Mszą Świętą. Jest to zachęta, żeby przychodziło trochę więcej osób, uwrażliwiam wszystkich, że zmarli potrzebują naszej pomocy, dlatego w tej modlitwie powinniśmy uczestniczyć.  
  8. Prace przy budowie są prowadzone systematycznie. Obecnie wzmacniana jest ścianka berlińska, musi być solidnie umocniona, żeby rozpocząć kolejne prace. Kolejna grupa pracowników rozpoczęła odwierty do pomp ciepła, które będą trwały ponad tydzień.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Podwójna radość dnia Papieskiego – o beatyfikacji Prymasa tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, Świadek przesłania fatimskiego rozmowa z p. Marią Merces Gil, Miasto gruzów i nadziei – kiedyś Aleppo pachniało mydłem i pistacjami, dziś słyszymy o nim w kontekście wojny w Syrii.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97