Ogłoszenia duszpasterskie  – XXVI  Niedziela Zwykła

  1. Jutro na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bł Bartola Longo.
  2. We wtorek wspominamy św. Wincentego a Paulo, a w środę w liturgii wspominamy św. Wacława, męczennika, przed Mszą Świętą zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Niestającej Pomocy.
  3. W czwartek przeżywamy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie Pradze. Zapraszamy na Msze Świętą uwielbienia i adorację przed Najświętszym Sakramentem.
  4. W sobotę rozpoczynamy październik miesiąc różańca świętego, o godz. 17.30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową, szczególnie dzieci które od przyszłej niedzieli otrzymają plansze do zbierania obrazków, jak co roku dla najlepszych będą przewidziane na koniec miesiąca nagrody. Nowenna pompejańska będzie rozpoczynała się o godz. 16.40. O godz. 18.00 rozpocznie się Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, na tej Mszy Świętej zawierzymy kółko stanowe różańcowe św. Teresy do Dzieciątka Jezus, po Mszy tradycyjnie rozpoczniemy wieczernik pompejański z procesji Matki Bożej wokół naszej kaplicy i wspólne modlitwy ze śpiewem które zakończymy Apelem jasnogórskim.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Matki Bożej Pompejańskiej, Msza Święta odpustowa odbędzie się o 12.30 w Kościele, jako wspólnota pragniemy się dobrze przygotować, przypominamy o pikniku odpustowym, po głównej Mszy odpustowej chcemy zrobić grillowanie na świeżym powietrzu przed kaplicą, dla dzieci przygotowujemy loterie fantową, prosimy o przyniesienie do zakrystii jeśli to możliwe nie używane rzeczy które były by przydatne do zrobienia fantów. Po Mszy Świętej będzie krótka adoracja połączona z Supliką zawierzając naszą parafię Matce Bożej, po Eucharystii uroczysta procesja, zapraszamy braci totus Tuus, nasze wspólnoty, ministrantów, bielanki i całą asystę liturgiczną zapraszamy pół godziny wcześniej by przygotować się uroczystej Mszy Świętej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na Dom świętej Siostry Faustyny. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 10.45 dzieci które przygotowują się do pierwszej komunii świętej, na formacyjne spotkanie, a na mszy Świętej poświęcimy dla dzieci różańce, które będą codziennie przynosić w październiku na modlitwę różańcową. Na godz. 12.30 zapraszamy młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Młodzieży przypominamy o uczestniczeniu w nabożeństwie różańcowym jak też o spowiedzi świętej.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3200zl.,, osoby które zadeklarowały wpłacać na konto prosimy o sumienne systematyczne wpłacanie., serdeczne Bóg zapłać.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97