Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIX  Niedziela Zwykła 

 1. Dzisiaj taca przeznaczona jest na Misję Święte. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Jana Pawła II., po komunii odbędzie się zawierzenie całej wspólnoty. Dzisiaj we wszystkich kościołach jest niedziela statystyczna, liczymy wiernych.
 2. Jutro o godz. 18.00 Msza Święta wspólnoty Ojca Pio, po Eucharystii ucałowanie Relikwii i modlitwy wspólnoty.
 3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek 26 października o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego Bł Bartola Longo, po komunii wspólnota różańcowa zawierzy rodziny, odmówimy razem Litanie do Bartola Longo i po Mszy Świętej będzie ucałowanie Relikwii.
 4. W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie parafian zapraszamy, ten czas dla Jezusa powinniśmy moi drodzy w swoim nieraz zabieganym wirze obowiązków znaleźć i zatrzymać się na chwilę.  
 5. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu listopadzie, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 6. Przyjmujemy w zakrystii na wypominki roczne, jednorazowe i 2 listopada na Msze Świętą zbiorową, kartki do wypominek są wyłożone na stoliku przed głównym wyjściem.
 7. Łącznicy w poszczególnych Osiedlach i ulicach w przyszłym tygodniu zbierają ofiary na dalsze prace w kościele.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dzieci do końca tygodnia będą otrzymywać obrazki, po następnej niedzieli w poniedziałek 30 października przynoszą wypełnione plansze z tajemnicami różańcowymi, dla najlepszych czekają nagrody, zachęcamy dzieci do uczestnictwa w modlitwie różańcowej jak również dorosłych.
 9. W najbliższą sobotę wspominamy Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych i pokoju ducha.
 10. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2100 zł, ul. Życzliwa i Obrazkowa 550zł., ul. Płużnicka 200zł., os. Modlińska 73 – 340zł., Bóg wielki zapłać. Prace elewacyjne cały czas trwają jak również wewnątrz świątyni przy układaniu płyty marmurowej. W czwartek został rozsypany kamień na dachu i rozstawione bloczki. Potrzebny był dźwig i koparka, zapłaciliśmy 5000zł. Został przywieziony kamień przed główne wejście naszej świątyni tzw., wiatrołomu, zapłaciliśmy 8500zł. W przyszłym tygodniu będą montowane szyby w balustradach na chórze, zakończymy układać kamień w prezbiterium, rozpoczniemy fugować kamień, za materiał zapłaciliśmy 800zł., za impregnat do kamienia 3200zł., Panowie od okien zakończą w przyszły tygodniu montować drzwi do wiatrołomu.
 11. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Misję to wymiana dwukierunkowa, jak to wygląda w praktyce – mówi bp Jerzy Mazur. Wojna o wszystko – meandry trwającej wojnie w Izraelu. Ciche apostolstwo – Jak wygląda dyskretne i skuteczne apostolstwo świeckich.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97