Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIX  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej jest zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzisiaj o godz. 12.30 zapraszamy na Msze Świętą młodzież przygotowującą się do bierzmowania, po Eucharystii odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne.
  2. Dziękuje osobom które zaangażowali się w VI nocną drogę różańcową z Radzymina do naszej parafii. Dziękujemy Maryi za ten czas łaski, wyciszenia, że tak wiele osób pielgrzymowało w drodze do Matki Bożej Pompejańskiej. Bóg zapłać wspólnocie totus tuus za prowadzenie modlitw przed Obrazem Matki Bożej Kościoła, patronki Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus.
  3. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Apostołów Piotra i Pawła w Dębę Wielkie, polecamy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych zaplanowanych pracach w wewnątrz Świątyni.
  4. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym przez cały październik o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.30.
  5. We wtorek przeżywamy Święto Świętego Łukasza Ewangelisty. W środę zapraszamy na nowennę Matki Bożej Niestającej Pomocy, w tym dniu wspominamy w Liturgii Bł Ks. Jerzego Popiełuszkę.
  6. W czwartek wspominamy św. Jana Kantego po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na adoracje połączoną z modlitwa uwielbienia.
  7. Przypominamy że od 20 października łącznicy w poszczególnych osiedlach będą zbierać ofiary na dalsze prace w naszym budującym się kościele.
  8. W sobotę 22 października wspominamy św. Jana Pawła II, papieża, w tym dniu o godz. 6.00 rano Mszą Świętą rozpoczynamy pielgrzymkę autokarową do Wąwolnicy, Kazimierza Dolnego i Górek koło Garwolina, prosimy o punktualność.
  9. W przyszła niedziele zapraszamy na godz. 18.00 wspólnotę Ojca Pio, która poprowadzi modlitwę przed relikwiami.
  10. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4700zł. W ramach peregrynacji obrazu Matki Bożej Pompejańskiej na Osiedlu Ku Rzece złożono 370zł.,Przyjmujemy w zakrystii na wypominki roczne i jednorazowe na dzień zaduszny. Kartki do wypominek są wyłożone na stoliku przed wyjściem z kaplicy.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97