Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest posługą w par św. Wincentego w Otwocku, a ks. proboszcz w par. św. Trójcy w Kobyłce, pamiętajmy o nich w modlitwie i ofiarodawcach.
  2. Zapraszamy na różaniec w niedzielę o godz. 18.30 w dni powszednie o godz. 17.30.
  3. We wtorek 22 października wspomnienie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy na godz. 18.00 wspólnotę Totus Tuus, która będzie przeżywała patronalne Święto.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. W tym dniu gromadzi się na Mszy Świętej wieczornej wspólnota św. Ojca Pio, po Eucharystii ucałowanie Relikwii i spotkanie modlitewne.
  5. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 1100zł.., ul. Kasztanowa 260zł. Prosimy po 20 października wszystkich łączników o rozpoczęcie kolejnej zbiórki na budowę naszej Świątyni, wcześniej będą wywieszone na klatkach informacje o zbiórce. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym,  za każdy gest życzliwości, dziękuję.
  6. W piątek na Mszę Świętą zapraszamy rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu listopadzie, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych, spotkanie formacyjne będzie po Mszy Świętej.

 

  1. W sobotę 26 października patronalne Święto Bł Bartola Longo. Wszystkich czcicieli i kółko rodzinne po Jego patronatem zapraszamy na godz. 18.00, po Mszy zawierzymy wspólnotę i będzie ucałowanie Relikwii.
  2. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Od listopada będziemy się modlić w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca o godz. 9.15 przed Mszą Świętą, kartki są wyłożone na stoliku, wypominki przyjmujemy w kancelarii i po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  3. Prace przy budowie są kontynuowane, prosimy nie robić niepotrzebnych zdjęć z budowy i przesyłać na forum internetowe, my  systematycznie będziemy umieszczać na stronie parafialnej przebieg budowy. W przyszłym tygodniu zakończymy prace przy odwiertach pomp ciepła, w dalszej kolejności czeka nas zalewka cienka betonu i dopiero będziemy robić zbrojenie. Prace przebiegają bezpiecznie, i prosimy parafian o większą troskę i duchowe wsparcie, musimy bardziej sobie pomagać. 
  4. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Na drogach wierności o Bł. Ks. Jerzym Popiełuszce, nie sprzeniewierzył się właściwie nigdy najmniejszej nawet literze kapłańskiego powołania, Matka trędowatych, Episkopat Polski wydał zgodę na otwarcie procesu dr Wandy Błeńskiej, która 43 lata pracowała z trędowatymi w Ugandzie, zachęcamy do przeczytania o naszej nocnej drodze różańcowej, są wypowiedzi naszych parafian.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97