Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w Chotomowie, pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ofiarodawcach i darczyńcach.
  2. Dziękujemy wspólnotom różańcowym, kościelnej służbie porządkowej Totus Tuus i wspólnocie Ojca Pio za uczestniczenie w siedmiodniowym Jerychu Różańcowym. Bardzo dziękuje wszystkim za organizacje nocnej drogi różańcowej, dziękuje za ciepłą herbatę u p. Kożuchowskim na ul. Srebrnogórskiej jak też parafianom na ul. Życzliwej, Bóg zapłać wszystkim organizatorom za wszelką pomoc i porządkowym grup za dobrą organizację w czasie przemarszu. Dziękuje kapłanom w tym ks, Arturowi i siostrom zakonnym i naszym parafianom za modlitwę i trud przygotowania.
  3. W czwartek przeżywamy wspomnienie św. Jana Pawła II, nasza wspólnota Totus Tuus zawierzy swoją posługę w dniu patronalnego święta, po Mszy Świętej adoracja z modlitwą uwielbienia.
  4. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta rekolekcyjna kolejnych naszych rozważań maryjnych, jest to również dzień św. Ojca Pio zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. Przyjmujemy kochani na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wyjściu, prosimy do 1 listopada przynosić do zakrystii, jak zawsze 2 listopada poraz pierwszy będą wyczytane o godz. 17.00 na nabożeństwie wypominkowym za zmarłych.
  6. Przypominamy o noszeniu masek, zachowajmy dystans i dostosujmy się ogólnych zasad ministerstwa zdrowia.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3500zł., Płużnicka 200zł., Kasztanowa 200zł., Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Po niedzieli będą zbierane ofiary na budowę kościoła, ci którzy wpłacają na konto prosimy o systematyczną wpłatę, budowa moi drodzy w dalszym ciągu trwa, chciałbym bardzo ten zaawansowany etap plebanii z zalaniem stropu zakończyć, wszystko zależy od naszych finansów, dlatego proszę o pomoc i wsparcie.
  8. Pragnę serdecznie podziękować p. organiście Mateuszowi za ponad dwuletnią posługę w naszej parafii, za zaangażowanie i prowadzenie chóru i solidną pracę przy próbach i przygotowaniach do uroczystości parafialnych, życzymy w dalszej posłudze na nowym miejscu wielu łask Bożych niech Matka Boża Pompejańska otoczy opieką i szczególnymi darami. Szczęść Boże. 
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Co lekarze i pielęgniarki mówią w czasie pandemii, Bł ks. Jerzego Popiełuszkę wspomina działacz Solidarności Andrzej Gwiazda., o beatyfikowanym 1o października 15 letnim mediolańczyku Carlo Acustis który ukochał miasto św. Franciszka

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97