Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIV  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Stary Waliszew diecezja łowicka, a ks. Proboszcz w parafii Pomiechówku diecezja płocka, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni. Dziękujemy lektorom, ministrantom, bielankom i scholce parafialnej za uczestniczenie we wczorajszym zjeździe służby liturgicznej w naszym Seminarium na Tarchominie, dziękujemy za opiekę ks. Mariuszowi, p. Magdzie organistce i rodzicom. Bóg zapłać.
  2. Jutro przeżywamy Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski, o godz. 18.00 Msza Święta kółka rodzinnego pod Jego patronatem, po komunii świętej zawierzymy wspólnotę różańcową.
  3. W czwartek wspominamy św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, po Mszy Świętej adoracja z modlitwa uwielbienia.
  4. W piątek wspominamy św. Ojca Pio, prezbitera o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka stanowego pod Jego wezwaniem, po komunii świętej zawierzymy całą wspólnotę i będzie ucałowanie Relikwii, po Mszy Świętej wspólnota odda się w modlitwie św. Ojcu Pio.
  5. W sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w dniach od 22 – 24 września odbędą się rekolekcje do wspólnot różańcowych, chętnych zapraszamy żeby zapisywali się i swoich zelatorów, zjazd wszystkich uczestników jest przewidywany na godz. 14.00, rozpoczniemy rekolekcje o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego, zakończenie w niedzielę o godz. 16.00.
  6. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu październiku prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. Pragniemy tak jak w ubiegłym roku zrobić w czasie niedzieli odpustowej 1 października Loterię fantową dla dzieci, prosimy o przyniesienie do kancelarii lub zakrystii dobre nie używane rzeczy, które mogły by być przydatne na zrobienie fantów, prosimy o przyniesienie do piątku włącznie.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3100 zł., Serdeczne Bóg zapłać. Wznawiamy po 20 września w poszczególnych Osiedlach, ulicach zbiórkę na dalsze zaplanowane prace przy budowie naszej świątyni, prosimy wszystkich łączników o pomoc przy zbieraniu ofiar.
  9. Kontynuujemy cały czas prace elewacyjne, w ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy za IV transport materiałów 22 000 zł, za przywiezienie tynku sylikonowego zapłaciliśmy 13 000zł., trwają prace przy zakładaniu rur od deszczówki jak również zakładaniu odgromówki od strony plebanii.
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak nie dać się zmanipulować? Beatyfikacja rodziny Ulmów w Markowej była wyjątkowym i historycznym wydarzeniem.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97