Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIV  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą Matki Bożej Anielskiej w Radości, powierzajmy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców naszej budującej się Świątyni.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarchominie.
  3. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tegoroczne Jerycho Różańcowe, które wczoraj uroczystą Mszą Świętą zakończyliśmy, Bóg zapłać wszystkim grupom za wasze poświęcenie czasu i modlitwę przed Najświętszym sakramentem, był to szczególny czas łaski i Bożych darów, na pewno zaowocuje w naszej wspólnocie parafialnej.
  4. W poniedziałek wspominamy w liturgii Najświętsze Imie Maryi, we wtorek przeżywamy dzień fatimski zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na kolejną 51 drogę różańcową na nasze wały, które zakończymy w naszej kaplicy Apelem Jasnogórskim.
  5. W środę 14 września przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00, w czwartek wspominamy w liturgii Najświętszą Maryje Pannę Bolesną, po Mszy Świętej zapraszamy na adorację uwielbienia.
  6. W tym tygodniu łącznicy w poszczególnych Osiedlach będą zbierać ofiary na dalsze zaplanowane prace wewnątrz nasze Świątyni.
  7. Po niedzieli do kancelarii zapraszamy rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w październiku, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2700zl., serdeczne Bóg zapłać.
  9. Prace są wykonywane wewnątrz Świątyni, obecnie przygotowujemy się po niedzieli do wstawiania drzwi w plebani, kończymy prace elektryczne klatki schodowej, w ubiegłym tygodniu rozpoczęte zostały prace hydrauliczne. Prace przy zakładaniu okien zostały zakończone w kościele, zostało do założenia duże okno w części podpiwniczenia tam gdzie będą salki dla grup parafialnych, wstawienie drzwi i obróbka na dachu świetlika nad prezbiterium.,
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak wychować do wiary? Hasłem XII tygodnia wychowania są słowa: Ja jestem drogą i prawdą i życiem”., Jak je odczytać w kontekście wychowania dzieci i młodzieży., Czy powinniśmy się przyzwyczaić i w pełni już akceptować widok dziecka przyklejonego do ekranu smartfona., Siostrzenica Lina Petri wspomina wujka błogosławionego papieża Jana Pawła I.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97