Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Faustyny na Bródnie pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych ofiarodawcach budującej Świątyni. Pragnę podziękować ks. Arturowi i panu organiście za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej, jak również rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości i posprzątanie kaplicy. Zapraszamy na biały tydzień dzieci i rodziców na godz. 18.00, zakończymy uroczyście w piątek.
  2. Jutro przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. We wtorek wspominamy Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  4. W środę dla dzieci komunijnych będzie dzień misyjny, dzieci przeznaczają dobrowolną ofiarę na misje święte.
  5. W czwartek po Mszy Świętej wznawiamy adoracje z modlitwa uwielbienia.
  6. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Stanisława Kostki i zawierzenie wspólnoty.
  7. W niedzielę zapraszamy na Msze Świętą o godz. 11.00 dzieci klas III ze szkoły podstawowej z Myśliborskiej i Płużnickiej, po Mszy Świętej będzie pierwsze organizacyjne spotkanie do I komunii Świętej, rozdamy dzieciom indeksy i powiemy o formacji naszych spotkań zaplanowanych na cały rok duszpasterski. O godz. 12.30 zaplanowaliśmy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, zapraszamy młodzież klas VIII, po Mszy Świętej rozdamy indeksy i zapiszemy chętnych na listę.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3000zł., ul. Kasztanowa 400zł., osoba bezimienna 2000zl., Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom,
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Chłopak z krzyżem? O co chodzi człowiekowi, który przeszedł Polskę wzdłuż i wszerz z krzyżem na ramionach. O rzymskim kościele, w którym od czasów cesarza Konstantyna przechowane są relikwie Chrystusowego Krzyża.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97