Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela zwykła – Jerycha Różańcowego

  1. Moi drodzy, otrzymaliśmy pozwolenie na budowę naszej świątyni, uprawomocnioną z dniem 5 września. Od tego dnia rozpoczęły się prace rozbiórkowe naszej plebanii, obecnie przygotowywany jest teren pod wykopy świątyni i plebanii. Zachęcam do ofiarnej pomocy w poszczególnych etapach budowy i proszę w miarę możliwości o ofiarne datki na tace, oraz w czasie zbiórki, które wznawiamy po wakacjach. Łącznicy po 20 września będą kontynuować zbiórkę w poszczególnych osiedlach. Ruszamy z budową i proszę o wsparcie jak też, jeżeli będzie prośba o pomoc przy budowie.    
  2. Zachęcam do wspólnej modlitwy w czasie Jerycha Różańcowego. Ci którzy się jeszcze nie włączyli niech skorzystają z tego cennego czasu łaski i wybiorą godzinę adoracji. Zachęcam szczególnie w nocy, poświęćmy się i otwórzmy swoje serce dla Chrystusa. Przypominam, że Jerycho trwa do 12 września do czwartku i zakończymy uroczystą Mszą Świętą o godz. 18.00.
  3. Wieczorem o godz. 19.00 Msza Święta w intencji rodzin z ul. Przaśnej i Płużnickiej, które przyjmowały obraz Matki Bożej Pompejańskiej. Po komunii zawierzą swoje rodziny, a po Mszy Obraz odprowadzimy na Osiedle Myśliborska 62 i 64.
  4. Jutro wieczorem przed Mszą Świętą wypominki za zmarłych.
  5. Kancelaria od poniedziałku do piątku będzie czynna od 17.00 do 18.00, proszę w tych godzinach załatwiać sprawy, w sobotę kancelaria nieczynna. Zachęcamy do zamawiania Mszy Świętych, są wolne miejsca.
  6. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 1600zł., ul. Życzliwa 290zł., ul. Przaśna 230zł.
  7. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta Fatimska i po niej zapraszamy na 15 drogę różańcową na wałach, która zakończy się Apelem Jasnogórskim.
  8. W sobotę o godz. 5.15 wyjeżdża z naszej parafii grupa pielgrzymów z ks. Arturem do Lichenia. Prosimy wszystkich o punktualność. W tym dniu przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  9. Zapisujemy od tej niedzieli kandydatów do sakramentu bierzmowania. Prosimy przynieść metrykę chrztu i zaświadczenie z uczestnictwa lekcji religii. W przyszłą niedzielę będzie pierwsze spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 12.30 po Eucharystii spotkanie formacyjne.

W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Na tamie we Włocławku – dzieje krzyża, który podczas spotkania z Janem Pawłem II stał na lotnisku w Kruszynie a teraz upamiętnia miejsce odnalezienia ciała ks. Jerzego Popiełuszki, Religia i polityka – czy nie chodzi p to, żeby wyeliminować Kościół z życia publicznego a religie zastąpić ideologią., Powróćmy do Boga – Bóg coraz częściej zdaje się posługiwać świeckimi.Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIII Niedziela zwykła  – Jerycha Różańcowego

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97