Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIII  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Św. Trójcy w Kobyłce, a ks. Przemek w parafii w Dąbrówce koło Radzymina, powierzajmy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców naszej budującej się Świątyni.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za tydzień taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta w intencji wspólnot różańcowych intencja na miesiąc wrzesień: O potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów oraz o owoce Jerycha Różańcowego.
  3. Trwa moi drodzy tygodniowe Jerycho Różańcowe do soboty włącznie uroczyste zakończenie na Mszy Świętej o godz.18.00, zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnej modlitwy, o godz. 15.00 godzina Miłosierdzia, o godz. 21.00 Msza Święte Apelowa w intencjach Jerycha i uczestników, o godz. 3.00 droga krzyżowa, znajdźmy moi drodzy czas i poświęćmy choć jedną godzinę adoracji w ciągu dnia lub w ciągu nocy.
  4. W poniedziałek wspominamy w liturgii Św. Teresę z Kalkuty, o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kółka stanowego różańcowego pod Jej patronatem, po komunii zawierzymy całą wspólnotę i czas Jerycha Różańcowego.
  5. W środę wspominamy Bł Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek przezywamy w kościele Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Msze Święte w naszej Kaplicy o godz. 7.00, 18.00 i 21.00, w czasie Mszy Świętej według tradycji błogosławimy wiązanki z ziarnem i nasion polnych.,
  6. W sobotę 10 września ministranci, lektorzy, bielanki i scholka parafialna wybiera się z ks. Mariuszem i opiekunami na diecezjalny zjazd służby liturgicznej do naszego Seminarium na Tarchominie, wyjazd o godz. 9.00 z przed kaplicy.
  7. W niedziele o godz. 11.00 Msza Święta dla dzieci zapraszamy na pierwsze modlitewne spotkanie dzieci komunijne, po Mszy będzie organizacyjne spotkanie przygotowujące do Pierwszej komunii świętej i rozdanie indeksów, o godz. 12.30 na Mszy Świętej zapraszamy młodzież ósmych klas, po Mszy Świętej omówimy formacyjny plan naszych spotkań na cały rok duszpasterski i rozdamy indeksy.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97