Ogłoszenia duszpasterskie  – XXI  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii św. Jadwigi w Kutnie, powierzajmy w modlitwie ofiarodawców naszej budującej się Świątyni.
  2. Jutro wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. We wtorek zapraszamy o godz.18.00 na Msze Świętą wspólnotę Ojca Pio, po Eucharystii będziemy modlić się przed Relikwiami św. Ojca Pio.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w tym dniu wspominamy św. Bartłomieja, Apostoła.
  4. W piątek przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  5. W sobotę wspominamy w liturgii św. Monikę.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3000zl., serdeczne Bóg zapłać.
  7. W dniach od 19 do 26 września organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę do Fatimy, szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii.
  8. Rodziny, które chcą ochrzcić swoje dzieci we wrześniu prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  9. Na ostatni tydzień wakacji życzymy obfitości łask u wykorzystania czasu na wypoczynek z rodziną.
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Po co celibat? Co ma wspólnego celibat z powołaniem do życia rodzinnego, Kmicicowie z Jasnej Góry, Kim są Rycerze Orderu Jasnogórskiej Bogurodzicy? Czy etyka ma być konkurencją dla religii, jak chętni do nauczania etyki mogą się do tego przygotować?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97