Ogłoszenia duszpasterskie  – XX  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Matki Bożej Pięknej Miłości, a ks. Przemek w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Słupnie, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
 2. We wtorek wspominamy Najświętszą Maryje Pannę Królową, dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek dla poszkodowanych w czasie ostatniej powodzi na Słowenii, Bóg zapłać wszystkim za złożenie ofiar.
 3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w tym dniu o godz. 18.00 Msza Święta w intencji wspólnoty Ojca Pio i po komunii ucałowanie Relikwii, po Mszy Świętej wspólnota Ojca Pio gromadzi się na modlitwie.
 4. W czwartek wspominamy św. Bartłomieja Apostoła.
 5. W sobotę przezywamy uroczystość Najświętszej Maryi panny Częstochowskiej, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
 6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1800 zł. ul. Konwaliowa 210zł., ul. Płużnicka 200., Serdeczne Bóg zapłać.
 7. W ubiegłym tygodniu zapłaciliśmy za kolejny drugi transport tynku sylikonowego zapłaciliśmy 18 250zl., za lampy do kościoła na sufit zapłaciliśmy w całości 25 500zł., będziemy montować po niedzieli, będzie wypożyczona specjalna zwyżka do montowania lamp na suficie. Ekipa pracowników nałożyła  w ubiegłym tygodniu kolejną warstwę tynku sylikonowego od strony plebanii, w piątek już zostały ustawiane rusztowania od strony naszej kaplicy i głównego wejścia. Prosimy zachować bezpieczeństwo i nie przechodzić blisko rusztowań.
 8. Pragniemy przywitać ks. Zygmunta sercanina, który będzie nas wspierał i pomagał w pracy duszpasterskiej, dziękujemy za okazaną serdeczność i życzliwość.
 9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Nowy nuncjusz w Polsce – sylwetkę abp Antonia Filipazziego przedstawia Piotr Kościński, Opiekun jasnogórskiego Hodegetrii – sylwetkę prof. Wojciecha Krupika, głównego konserwatora jasnogórskiego ikony przedstawia Joanna Lipka. Chleba powszedniego smak, większość Polaków wciąż nie wyobraża sobie bez niego codziennych posiłków.
 10. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, a tym którzy mają zamiar wyjechać na zasłużony urlop, życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.
 11. Odszedł z naszej wspólnoty parafialnej śp. + Łukasz Mamełka l.42 z ulicy Konwaliowej, pogrzeb odbył się w naszej kaplicy w piątek, pomódlmy się wspólnie za Jego duszę. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97