Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej wspólnocie żegnamy ks. Artura, dziękujemy za jego dwuletnią pracę duszpasterską, za zaangażowanie i opiekę nad lektorami, ministrantami, domowym kościołem, za prowadzenie grupy uwielbienia, za katechizację w szkole podstawowej na ul. Myśliborskiej i przygotowanie dzieci do pierwszej komunii świętej. I życzymy wielu łask Bożych na dalszej drodze kapłańskiej na nowej parafii w Halinowie oraz dobrego wypoczynku na urlopie.
  2. Jutro po Mszy Świętej będziemy modlić się przed Relikwiami Bł Bartola Longo. W tym dniu wspominamy w liturgii św. Annę i Joachima rodziców Najświętszej Maryi Panny, o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Anny.
  3. W czwartek 29 lipca na Mszy Świętej wieczornej zawierzymy wspólnotę rodzinnego kółka św. Marty.
  4. W dniach od 14 – 21 sierpnia jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Medżugorie, są jeszcze wolne miejsca.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.3000zł, pielgrzymi którzy modlili się w sanktuariach ziemi podlaskiej przekazali na budowę kościoła 1180 zł., serdeczne Bóg zapłać, w ubiegłym tygodniu zalaliśmy strop naszej świątyni, Bogu niech będą dzięki za tą niełatwą pracę i pogodę, po niedzieli zostały nam ostatnie prace na szczycie płyty stropu, zalewnie ścianki kolankowej. Za zalanie stropu i transport betonu zapłaciliśmy 42 000zł.
  6. W przyszłą niedziele przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11.00 Msza Święta w intencji kół żywego różańca, po komunii krótka adoracja i wymiana tajemnic, intencja na miesiąc sierpień za wszystkie rodziny z naszej parafii aby były silne Bogiem. W tym dniu przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Rozpoczynamy miesiąc maryjny, pielgrzymkowy i trzeźwości, książka postanowień jest wyłożona na stoliku.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: O co chodzi w ograniczeniu przez papieża Franciszka możliwości celebrowania liturgii w starym rycie? Pamięć i marzenia – w tę niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, stanowiony przez papieża Franciszka.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97