Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w swojej rodzinnej parafii w Długosiodle, pamiętajmy w naszej modlitwie za ofiarodawców.
  2. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek w liturgii wspominamy św. Marię Magdalenę.
  3. W piątek w Święto św. Brigidy, zakonnicy o godz. 6.00 rano Mszą Święta rozpoczniemy pielgrzymkę do sanktuariów ziemi podlaskiej, są jeszcze wolne miejsca, nocleg przewidziany jest u oo. Oblatów w Kodniu koszt 250zl.. W tym dniu o godz. 18.00 Msza Święta wspólnoty Ojca Pio, po Eucharystii modlitewne spotkanie przed Relikwiami św. Ojca Pio.
  4. W dniach od 14 – 21 sierpnia jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Medżugorie, są jeszcze wolne miejsca.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.3100zł, osoby bezimienne – 300 zł, po tej niedzieli zalewamy główny strop naszej świątyni, módlmy się o spokojny przebieg prac i dobrą pogodę.
  6. W sobotę wspominamy w liturgii św. Kingę, dziewicę.
  7. W przyszłą niedzielę w dzień patrona kierowców św. Krzysztofa będziemy po Mszy Świętej świecić pojazdy i odmówimy specjalną modlitwę dla kierowców.
  8. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Czego oczekujemy od kapłanów, W jaki sposób jako kierowcy możemy pomóc misjonarzom, O powstałej 50 lat temu auli Pawła VI na Watykanie, do czego doprowadzają eksperymenty ze zmiana płci.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97