Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

  1. Jutro wspominamy św. Brunona z Kwerfurtu biskupa i męczennika.
  2. W środę powierzajmy naszej modlitwie ks. Abp seniora Henryka Hosera w dniu jego imienin, zapraszamy wieczorem na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek wspominamy Najświętsza Maryje Pannę z Góry Karmel, zapraszamy na Msze Świętą osoby które noszą Szkaplerz Matki Bożej.
  4. W dniach od 14 – 21 sierpnia jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Medżugoerie, zachęcamy do pielgrzymowania naszych parafian, są jeszcze wolne miejsca.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.3700zł, prace przy głównym stropie trwają, rozpoczęliśmy układać zbrojenia
  6. Przypominamy wszystkim że czasie wakacji Msza Święta o godz. 12.30 jest zawieszona, od września wrócimy do stałego grafiku.
  7. Rodzice, którzy by chcieli ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wakacyjnym w sierpniu prosimy żeby przynieśli do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych, przypominamy że kancelaria czynna oprócz sobót od godz. 17.00.
  8. W dniach 23 – 24 lipca w piątek i sobotę – organizujemy pielgrzymkę do Sanktuariów na Podlasie, zwiedzimy Zuzele miejsce urodzin Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ostrożany, Kostomłoty, Leśną Podlaskę, Pratulin, Jabłeczną – Monaster prawosławny –  nocleg w domu pielgrzyma w Kodniu u Ojców  Oblatów, koszt 240zł., zapisy w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Kiedy Kościół ma pewność że zdarzył się cud, O niezwykłej historii wizerunku Matki Bożej z Guadelupe mówi prof. Zbigniew Treppa, O roli misjonarzy w dzisiejszych czasach.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97