Ogłoszenia duszpasterskie  – XIX  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Urlach, powierzajmy w modlitwie ofiarodawców naszej budującej się Świątyni. Intencja na miesiąc sierpień dla kół żywego różańca: o trzeźwość narodu i wyjście z nałogu dla osób uzależnionych od różnych używek.
  2. Jutro wspominamy w liturgii św. Dominika, Msza Święta o godz.18.00 będzie sprawowana w intencji kółka rodzinnego pod Jego patronatem, po komunii zawierzymy rodziny modlące się w tej wspólnocie.
  3. We wtorek przeżywamy Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kółka rodzinnego św. Klary i zawierzenie całej wspólnoty.
  5. W sobotę o godz.18.00 Msza Święta do Matki Bożej Fatimskiej i po Mszy zapraszamy na 50 jubileuszową drogę różańcową na nasze wały, zakończymy wspólną modlitwą w kaplicy.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2700zl., ul. Myśliborska domki jednorodzinne 100zl., serdeczne Bóg zapłać.
  7. W dniach od 19 do 26 września organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę do Fatimy, szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Człowiek, którego brakuje, wspomnienia o śp. Abp Henryku Hoserze, Liczba przestępstw popełnianych w Polsce z nienawiści do chrześcijaństwa wzrosła w ostatnim roku prawie 100%. Na jakie pytania odpowiada nauka, a na jakie wiara?
  9. Rodzinom, które w tym tygodniu zaplanowany wyjazd na wakacje i odpoczynek życzymy udanego i spokojnego urlopu.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97