Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela zwykła

  1. Jutro na początku Mszy Świętej modlimy się wypominkach za zmarłych z naszych rodzin.
  2. We wtorek 13sierpnia Msza Święta Fatimska i kolejna 14 pielgrzymka różańcowa na naszych wałach zakończona w naszej kaplicy Apelem Jasnogórskim, zapraszam do uczestnictwa.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, wspominamy w tym dniu św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  4. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte tak jak w niedzielę, wspominamy w tym dniu 99 rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej „Cudu nad Wisłą”, po modlitwie komunii świętej obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  5. W piątek z Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku wyrusza na Jasną Górę Praska Pielgrzymka Piesza Ruchu Pomocników Matki Kościoła.
  6. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 1100zł.  ul. Życzliwa 320zł., , Serdeczne Bóg zapłać
  7. Dziękuję grupie mężczyzn za przestawienie garażu, Jurkowi, Adamowi, Robertowi, Waldemarowi, Sebastianowi, Marcinowi, Sylwestrowi, Piotrowi, Bóg zapłać.
  8. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać:  Cud nad Wisłą – To Polacy uratowali Europę, Egzamin trzeba zdać, rozmowa z bp Leonem Dubrawskim który posługuje w diecezji kamieniecko – podolskiej, Wesele bez wódki? Niesiemy historię rekonstrukcja bitwy warszawskiej w Ossowie.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97