Ogłoszenia duszpasterskie  – XIV  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej powierzajmy ofiarodawców którzy wspierają budowę naszej świątyni.
  2. We wtorek przeżywamy Święto Świętego Benedykta, patrona Europy.
  3. W czwartek wspominamy Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w tym dniu po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na 61 drogę różańcową którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  4. Po niedzieli zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu sierpniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 5200zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Trwają prace nad elewacją od strony plebanii. Panowie od okien w piątek rozpoczęli prace przy montażu konstrukcji głównego wejścia wiatrołomu, szyby z drzwiami będą wstawione do końca lipca. Kolejna grupa pracowników rozpoczęła prace przy zakładaniu słupków, które są do łącznia balustrady na chórze, szyby w balustradzie będą zakładane po 20 lipca. W trakcie wykonywane są parce malowania kościoła i boni z kolorem szarym. Zaczęliśmy wstawiać rury od deszczówki od strony plebanii.
  7. Za prace przy zakładaniu zbiorników wentylacji zapłaciliśmy 13 800zł., zamówione zostały materiały do hydrantów zapłaciliśmy 9 900zl., za pompę ciepła do plebanii i drugą do kościoła zapłaciliśmy– 70 000zł., rury spustowe do deszczówki 8 500zł., od piątku są montowane przy ścianie, zamówiliśmy centrale wentylacyjne bez agregatorów koszt 136 000zł., za ten materiał zapłaciliśmy 25 % zaliczki 34 200zł., będziemy wypłacać na raty.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Pojednanie, na 80 rocznicę Rzezi Wołyńskiej Kościół katolicki w Polsce oraz Kościół rzymsko i grekokatolicki na Ukrainie przygotowali orędzie w sprawie pojednania. Kiedy do egzorcysty – dla jednych do przejaw głupoty i zacofania rodem ze średniowiecza, dla drugich fascynujący dowód na istnienie zła osobowego, które opanowuje człowieka.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97