Ogłoszenia duszpasterskie  – XIV Niedziela Zwykła

1.      Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę podczas wczorajszego wieczernika pompejańskiego. Dziękujemy za organizacje wyjazdu wakacyjnego do Czarnej Góry, dziękujemy szczególnie uczestnikom, opiekunom i ks. Mariuszowi. Bóg wielkie zapłać.

2.      Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Idziego w Wyszkowie, a ks. Mariusz w parafii w Wąsewie koło Ostrowi Mazowieckiej, pamiętajmy w modlitwie o naszych kapłanach i ofiarodawcach naszej budującej się Świątyni.

3.      Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych z naszej parafii, krótka adoracja i procesja wokół kaplicy. Intencja na miesiąc lipiec o dobry i szczęśliwy przebieg wakacji dla dzieci, młodzieży i wszystkich rodzin. We wtorek wspominamy Św. Marię Goretti, dziewicę i męczennice, w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.      W piątek wspominamy św. Jana z Dukli, prezbitera.

5.      Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 5400zl., ul. Myśliborska domki jednorodzinne 110zł., osoba bezimienna ofiarowała na budowę 10 000 zł., serdeczne Bóg zapłać.

6.      W dniach od 13 do 15 lipca organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę autokarową do Gostynia, Wrocławia, Trzebnicy i Sanktuarium św. Jacka w Legnicy, tam gdzie jest potwierdzony Cud Eucharystyczny, miejsce noclegowe z wyżywieniem będzie w domu pielgrzyma w Gostyniu, zapisy w zakrystii koszt pielgrzymki 450zł.

7.      W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak odnaleźć obecność Boga w przyrodzie., Zjazdy rodzin z całego świata z udziałem Ojca Świętego organizowane są co kilka lat. Czym wyróżniło się tegoroczne spotkanie?

 

8.      Rodzinom które w tym tygodniu wyjeżdżają na wakacje życzymy udanego, spokojnego wypoczynku.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97