Ogłoszenia duszpasterskie –XIV Niedziela zwykła

  1. Dziękuję wszystkim uczestnikom i wychowawcom za piękny wyjazd z dziećmi do Kamesznicy, mieliśmy ładną, słoneczną pogodę, zdobyliśmy szczyt Baraniej Góry, która liczyła 1220 m.n.p.m, były też inne atrakcje, zwiedzaliśmy wiele sanktuariów, zabytków, zdjęcia niebawem będą na naszej stronie parafialnej. Serdecznie wszystkim dziękuję.
  2. Dziś o godz. 11.00 Msza Święta w intencji kół różańcowych, po Mszy Świętej procesja wokół kaplicy. Intencja na miesiąc lipiec. Powierzamy w modlitwie kapłanów posługujących w naszej parafii oraz w pewnej intencji.  
  3. Jutro przed Mszą Świętą modlimy się w wypominkach za zmarłych z naszych rodzin.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 2150zł. Serdeczne Bóg zapłać
  6. Przypominamy, że przez lipiec i sierpień Mszy Świętej o godz. 12.30 nie będzie, zawieszona jest przez wakacje, od 1 września wróci do stałego grafiku niedzielnego.
  7. W sobotę 13 lipca Msza Święta fatimska, po Eucharystii wyruszymy na 13 drogę różańcową. Zachęcam do zamawiania intencji od września będzie nas dwóch, zachęcam są wolne miejsca, można też rezerwować gregorianki za naszych zmarłych, którzy potrzebują naszej modlitw oraz nowenny dziewięciodniowe za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
  8. W tygodniku Idziemy:  Fenomen Medjugoria, można tam spotkać ludzi z całego świata, O tym co dzieje w tym świętym miejscu opowiada franciszkanin pracujący tam wielu lat. Zakład pracy to nie sekta, o obronie pracowników w Polsce przed ofensywą środowisk LGTB, Dlaczego obce koncerty włączają się w niszczenie rodziny i Kościoła w Polsce?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97